Credo Zakład Pogrzebowy

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Adama Mickiewicza 20A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adkall - ocena Profesjonalizm, wsparcie i doświadczenie. Rodzina dziękuje za ostatnią drogę...
~Adkall
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Patrycja Joka - opinia Bardzo dziękujemy Właścicielom i Pracownikom Zakładu Credo za profesjonalne i...
~Patrycja Joka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Dorota Pofelska - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu Credo pięknie profesjonalnie...
~Dorota Pofelska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Dominik - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z działań zakładu Credo, bardzo sprawna organizacja,...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Janek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Otrzymałem ogromne wsparcie od pracowników....
~Janek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo chciałam podziękować za przygotowanie Ostatniej Drogi Mojego...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Ceremonia pogrzebu była sprawna i poprawna.Schody zaczynają się w momencie...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za organizacje pochówku. Niestety umowa nie do końca została...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję firmie za organizację pochówku mojej mamy. Sprawny przewoz z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Pogrzeb świecki wątek zamknięty Dziękujemy firmie Credo za zorganizowanie i przeprowadzenie świeckiej...
~Iwona
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2018

Pogrzeb mamy wątek zamknięty Jestem z bratem bardzo zadowolona . Dziekujemy za fachowa I rzetelna...
~Magonka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

Dziękuję wątek zamknięty Kolejny raz korzystałam z usług zakładu pogrzebowego Credo.Jestem wdzięczna...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Pełen profesjonalizm, godni polecenia. wątek zamknięty Kolejny raz korzystaliśmy z usług Credo, tym razem w wielki piątek. Wszystko...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Godni polecenia wątek zamknięty Dziękuję wszystkim pracownikom Credo za pomoc w ostatnim pożegnaniu babci...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Pogrzeb dziecka nienarodzonego wątek zamknięty Niestety po raz drugi w przeciągu roku musiałam skorzystać z usług firmy...
~Bogna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

pelny profesjonalizm wątek zamknięty po stracie bliskiej osoby nie zycze nikomu -zalatwiania wszystkich spraw...
~ADAM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Szczególne podziękowania wątek zamknięty za wielką pomoc w trudnej sytuacji jaką jest utrata bliskiej osoby.Wybór...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Michał - opinia wątek zamknięty Trudno napisać, że polecam ich usługi, bo przecież nikomu nie polecam...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

POCHÓWEK PRZYGOTOWANY SUPER PIĘKNIE I PROFESJONALNIE wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM , FIRMĘ CREDO. UROCZYSTOŚC, FORMALNOŚCI... WSZYSTKO...
~MAŁGORZATA KOZŁOWSKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Wielkie Bóg Zapłać !!!! wątek zamknięty Dziękujemy za WIELKI PROFESJONALIZM pracownikom "CREDO" Począwszy od...
~Maciej Kwiatkowski
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

38

wątków

do góry