Absolutnie nie polecam!
Mimo iż cztery dni pod rząd chodziłam do tej przychodni moja Kotka umarła. Została źle zdiagnozowana. Ważne (jak się później okazało) objawy zostały zbagatelizowane. Lekarze swoje diagnozy stawiają na oko, nie potwierdzając tego żadnymi badaniami. W przypadku mojego kota kluczowe było zrobienie badań krwi! Kotek dostał antybiotyki i miało być dobrze. A tu kot niespodziewanie w nocy umarł. Ponadto o braku fachowej opieki świadczy tez fakt,że zwierzaka przyjmuje lekarz akurat wolny, mimo iż lekarz, który zajmował się nim dzień wcześniej jest również w przychodni. Przez to "nowy" lekarz nie może ocenić rzeczywistej zmiany stanu zdrowia zwierzaka. Wizyty są drogie. Zostawiłam tam 200 zł, a tak naprawdę nawet nie mogę powiedzieć,że się starali. Za usługę: zobaczenia kota i zmierzenia jemu temperatury zapłaciłam aż 25 zł. Nie mogę uwierzyć,że ludzie po studiach, z doświadczeniem zawodowym nie potrafili stwierdzić, że kot umiera. Kot umarł 7 dni po pierwszej wizycie w przychodni. Sądzę,że to był czas, w którym można było go wyleczyć, albo chociaż prawidłowo zdiagnozować. Jeśli chcecie dobrze dla swojego pupila to nie korzystajcie z ich usług!