Widok

Cross Duathlon Gdańsk 2023

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Znana i lubiana impreza, która w ostatnich latach rozgrywana jesienią, wraca w nowej, odświeżonej odsłonie. Niezmienna pozostaje lokalizacja zmagań, czyli doskonale znane miłośnikom crossu ścieżki leśne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z linią startu i mety w Dolinie Czystej Wody. Nie zmienia się również kolejność wyzwań: bieg - cross - bieg. Trasa rowerowa będzie natomiast dłuższa ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewykorzystany potencjał miejsca.

Przy minimalnej modyfikacji przebiegu trasy dałoby się z tego rejonu wycisnąć jeszcze sporo więcej.
Przykład można zobaczyć na stronie Traseo po wpisaniu w wyszukiwarkę tam frazy "Cross Duathlon Gdańsk 2023 alternatywna trasa"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam wrażenie, że GOSiR robi trasy i ogólnie imprezy po łatwości, żeby było jak najprościej z punktu organizacyjnego. Byle zrobić imprezę i odhaczyć ją w planie rocznym jako zrealizowaną.

Przykładowo w triathlonie nie było sztafet, gdzie jest to normą wszędzie indziej. Tak samo można było dorzucić sprint, bez istotnego zmieniania tras.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam tylko bo zapomniałem napisać że chodzi o cześć rowerową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak!

Oczywiście Sławku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zarąbiste zajęcia z psami tam

są co sobota robione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można śmigać gravelem? Na podstawie regulaminu nie jest to jasne

Niby trening dopuszczalny ale ogumienie nie może być szosowe, czy chodzi o szerokość czy o bieżnik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można :-)

Można przełajem, to i można gravelem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.pzkol.pl/pobierz/4957/s/4957_przepisy_sportowe_pzkol_czesc_i_o.pdf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry