Widok

Cudowna terapia

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Cudowna terapia.
"Cudowna terapia" Daniel Glattuaer Przekład: Marek Szalsza "Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku" Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach.Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Świetna gra aktorska w składzie Ostałowska, Kwaśny, Pontek, zabawna i mądra sztuka. Dobra relacja z partnerem to taka, w której obydwoje czujemy się dobrze, bez względu na jej formę i emocje temu towarzyszące. Każdy do poczucia szczęścia potrzebuje czegoś innego więc zamiast radzić się innych warto zadać sobie pytanie "kiedy czuję szczęście w moim związku?" i robić tak by to czuć razem z partnerem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zgadzam się z poprzednią opinią

Skład Ostałowska, Kwaśny, Pontek... wczoraj czyli wieczór Walentynkowy 14.02.2019 godz. 19.00 wybraliśmy się z żoną na tą sztukę. Byliśmy w doskonałym nastroju. RCK Piła... Wyszliśmy w połowie choć chcieliśmy dużo wcześniej. Nie będę rozpisywał się na temat warsztatu czy innych... ja odebrałem to osobiście, totalny brak zaangażowania, brak spójności, aktorzy odbębniali pańszczyznę! Coś okropnego! Do tego trzeszczące mikrofony(mikroporty), słowa ciężko zrozumieć Boże! Żenujące i nic tu z świetnej gry aktorskiej....sztuka dla sztuki....jakby pierwszy raz byli na scenie. Przepraszam za ciężkie słowa jeżeli kogoś uraziłem... tak się nie robi! Nie polecam tego zestawu aktorów! Sztuka jest mądra i dynamiczna emocjonująca... nie w tym wykonaniu. Nie jestem Hejterem napisałem z serca bo takiego rozczarowania jeszcze nie miałem. Mija drugi dzień i myślę co z tym zrobić. Będę żądał chyba zwroty pieniążków choć to nie jest najważniejsze...nie polecam stanowczo tego zestawu z pełną świadomością i odpowiedzialnością.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

p.s do poprzedniej opinii

Warto dodać ,że publiczność pilska nie zawiodła aktorów...wstała uszanowała pracę owacjami, wręczyła kwiaty, nie zawiodła. Wiem bo rozmawiałem z kimś kto został do końca, choć jego odczucia były identyczne...słabo słabo słabo. Na pilską publiczność można liczyć. Do szanownych aktorów mówię pisząc...szanujcie publiczność bo ona kocha artystów i po to przychodzi, aby razem z Wami uczcić te chwile...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Owacje

O! Witam:-) rowniez byliśmy na tym spektaklu:-)!!!ale...
Nie zastanawia pana fakt, że widownia klaskała na stojąco:-)?
Moze akurat państwo preferujecie inny rodzaj sztuki poprostu i jak mówi bohater czy bohaterka w tym spektaklu” nie pojmujecie o co chodzi w tym ćwiczeniu:-)”
Mysle, że skoro wszyscy wstali i bili brawo a państwa akurat nie ujęła ta sztuka, to raczej nie oznacza złej gry aktorów i twórców tylko państwa odmienny gust:-)
W przeciwnym razie faktycznie możnaby niestety podciągnąć pana oponię pod hejt...
Warto czasem zastanowić sie co sie pisze, ponieważ można tym zafałszować opinie o kimś lub o czymś ...
A z tego co widzę spektakl w całej Polsce cieszy sie bardzo dobrą opinią i ma dobre recenzje. My towniez je podzielamy..
Wniosek widzę jeden:
Każdy ma inny gust, nie oznacza to jednak, ze należy oceniać jedynie przez swój własny. Pozdrawiamy całą liczną brygadą widzów, którzy często bywają na wydarzeniach teatralnych i życzymy, abyście państwo trafiali na spektakle które sprostają waszym oczekiwaniom:-)!
Pilscy „sąsiedzi”
Ps aby tak ostro opiniować trzeba mieć więcej argumentów, do nas nie przemawia państwa bądź co bądź .. wątpliwa ocena:-) wprost przeciwnie!!! Byliśmy zachwyceni aktorstwem, spektaklem i proporcją humoru oraz terapii przez śmiech.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Owacje

O! Witam:-) rowniez byliśmy na tym spektaklu:-)!!!ale...
Nie zastanawia pana fakt, że widownia klaskała na stojąco:-)?
Moze akurat państwo preferujecie inny rodzaj sztuki poprostu i jak mówi bohater czy bohaterka w tym spektaklu” nie pojmujecie o co chodzi w tym ćwiczeniu:-)”
Mysle, że skoro wszyscy wstali i bili brawo a państwa akurat nie ujęła ta sztuka, to raczej nie oznacza złej gry aktorów i twórców tylko państwa odmienny gust:-)
W przeciwnym razie faktycznie możnaby niestety podciągnąć pana oponię pod hejt...
Warto czasem zastanowić sie co sie pisze, ponieważ można tym zafałszować opinie o kimś lub o czymś ...
A z tego co widzę spektakl w całej Polsce cieszy sie bardzo dobrą opinią i ma dobre recenzje. My towniez je podzielamy..
Wniosek widzę jeden:
Każdy ma inny gust, nie oznacza to jednak, ze należy oceniać jedynie przez swój własny. Pozdrawiamy całą liczną brygadą widzów, którzy często bywają na wydarzeniach teatralnych i życzymy, abyście państwo trafiali na spektakle które sprostają waszym oczekiwaniom:-)!
Pilscy „sąsiedzi”
Ps aby tak ostro opiniować trzeba mieć więcej argumentów, do nas nie przemawia państwa bądź co bądź .. wątpliwa ocena:-) wprost przeciwnie!!! Byliśmy zachwyceni aktorstwem, spektaklem i proporcją humoru oraz terapii przez śmiech.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zasłużone owacje:-)

Pozwolę sobie wrzucic naszą odpowiedz jako opinię, aby nie zniknęła pod postem, ponieważ uważam wraz z innymi, którzy byli tego wieczoru na spektaklu, że byłoby dalece rażące, niesprawiedliwe,niezrozumiałe i nietaktowne pozostawiać tak niesprawiedliwą opinie o spektaklu „Cudowna tarapia”
A zatem :
O! Witam:-) rowniez byliśmy na tym spektaklu:-)!!!ale...
Nie zastanawia pana fakt, że widownia klaskała na stojąco:-)?
Moze akurat państwo preferujecie inny rodzaj sztuki poprostu i jak mówi bohater czy bohaterka w tym spektaklu” nie pojmujecie o co chodzi w tym ćwiczeniu:-)”
Mysle, że skoro wszyscy wstali i bili brawo a państwa akurat nie ujęła ta sztuka, to raczej nie oznacza złej gry aktorów i twórców tylko państwa odmienny gust:-)
W przeciwnym razie faktycznie możnaby niestety podciągnąć pana oponię pod hejt...
Warto czasem zastanowić sie co sie pisze, ponieważ można tym zafałszować opinie o kimś lub o czymś ...
A z tego co widzę spektakl w całej Polsce cieszy sie bardzo dobrą opinią i ma dobre recenzje. My towniez je podzielamy..
Wniosek widzę jeden:
Każdy ma inny gust, nie oznacza to jednak, ze należy oceniać jedynie przez swój własny. Pozdrawiamy całą liczną brygadą widzów, którzy często bywają na wydarzeniach teatralnych i życzymy, abyście państwo trafiali na spektakle które sprostają waszym oczekiwaniom:-)!
Pilscy „sąsiedzi”
Ps aby tak ostro opiniować trzeba mieć więcej argumentów, do nas nie przemawia państwa bądź co bądź .. wątpliwa ocena:-) wprost przeciwnie!!! Byliśmy zachwyceni aktorstwem, spektaklem i proporcją humoru oraz terapii przez śmiech.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oklaski na stojąco to u nas norma

Niestety, niektórym się wydaje,że po każdym spektaklu należy nagrodzić aktorów brawami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry