Widok

Cudowne materace , miła obsługa

W związku z tym, ze przez 10 lat zmieniałam 4 razy materac , ze względu na ciągle powracające bóle postanowiłam w końcu zainwestować w dobry materac . Firma selene jest znana z bardzo dobrej jakości i dlatego też się tam wybrałam . Obsłużyła mnie przemiła Pani i doradziła materac ( patrzyła aby kręgosłup był podparty na co wcześniej inni "doradcy" nie zwracali uwagę , moją wagę , budowę ciała , problemy z kręgosłupem ) i mam ten już materac od paru miesięcy i jest zadowolona - wstaje wypoczęta i zrelaksowana :))) ceny są troszeczkę zbyt wysokie w porównaniu z innymi sklepami , ale warto zadbać o swój kręgosłup i zdrowy sen .
dziękuje Paniom z Selene za fachowe doradztwo !
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
My dopiero testujemy model Vita Shenergy i mamy nadzieje że ta inwestycja da nam radośść ze znu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam sie do super opinii o Pani, która nas z niezwykłą cierpliwością obsługiwała - doradzała, wyjaśniała, naprawdę pełny profesjonalizm. A materace, które kupiliśmy - naprawdę świetne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ma miła obsługa do jakości materaca.Ja zwróciłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nic nie ma. Tylko niezależnie od tego, czy materac pasuje, czy nie, przyjemniej go kupować gdy obsługa jest miła, czyż nie? My wybraliśmy dobrze - dzięki pomocy obsługującej nas miłej Pani. I stąd ten wpis.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też zakupiłem shenergy i jestem bardzo zadowolony- ani nie jest za twardy ani za miękki. Wstaje rano wypoczęty. Polecam profesjonalna obsługa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
musiałam zareklamowac materac selene vita sheer bo straszie brzydko pachnie, powoduje wymioty i mnie. cała sypialnia nim smierdzi, nikt w sklepie nie mowil ze pianka moze brzydko pachniec.reklamacja w toku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale to chyba normalne że nowe rzeczy mają swój specyficzny zapach ? tak samo jak kanapa ze skóry, nowe ubrania... sama kupiłam ten materac i po 1-2 dniach zapach wywietrzał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem Senergy miesiąc temu i nie mam żadnych brzydkich zapachów. Lekko się tego obawiałem, ale musieli sobie z ty poradzić.
Jedynie mogę tylko polecić ten materac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
IIe dostales od naciagaczy za napisanie tych bzdur ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
materace termoelastyczne jak vita shenergy nie sa polecane osobom nadmiernie potliwym waznym jest takze kwestia odpowiedniego stelaża
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam vita shenergy firmy Selene i razem z mężem jesteśmy zadowoleni, wiadomo że materace ze spręzynami lepiej przepuszczają powietrze niż piankowę (to jedyny plus), ale dla zdrowego kregoslupa, bóli w odcinku lędźwiowym jest lepszy piankowy, my polecamy Vita Shenergy firmy Selene zakupiony na Ursynowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry