Widok

Ćwiczenia na mięśnie brzucha po ciąży

Witam, mam pytanie do młodych mam. Urodziłam synka 4 miesiące temu. Ważył ponad 4 kg i niestety sama też sporo przytyłam. Najbardziej doskwiera mi wygląd brzucha. Ściągnęłam aplikację na telefon, zakupiłam mate i piłkę do fitnessu i staram się z całych sił codziennie robić ćwiczenia by wysmuklić brzuch. Idzie mi opornie. Moja koleżanka zaproponowała abyśmy spróbowały A6W ( czytałam o tym w artykule https://odchudzona.pl/a6w-co-to-jest-aerobiczna-6-weidera-efekty-plan-opinie/ ) to jest plan treningowy na 6 tygodni. Ciekawa jestem czy któraś z Was próbowała? Jedne ćwiczenia wydają się proste, inne nie za bardzo. Czy można to robić samemu w domu gdy auto artykułu wspomina że mogą przynieść ćwiczenia kontuzje? Chyba zawsze ruch fizyczny może przynieść kontuzję.. Help me :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpuść sobie. Bardzo nadwyręża kręgosłup, szczególnie, gdy nie mamsz wyćwiczonych mięśni i jesteś początkująca. A brak mięśni i tłuszcz znacznie utrudnia ukończenie 6 Weidera, a co za tym idzie, zmniejsza efekty jej wykonywania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli przerwa jest szeroka na trzy lub więcej palców, można delikatnie zacząć wzmacnianie mięśni brzucha poprzez wypychanie miednicy na leżąco oraz podnoszenie zgiętych w kolanie nóg siłą mięśni brzucha. Gdy przerwa w mięśniach zmniejszy się do szerokości 1-2 palców, można wprowadzić przysiady lub brzuszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Cbd i trening siłowy (10 odpowiedzi)

Czytając artykuły w internecie natrafiłam na temat cbd. Podobno znajdują zastosowanie w treningu....

Reklamacja butów (15 odpowiedzi)

Dnia 30,03,2017 r kupiłem buty w sklepie Martes Sport natomiast po nie całym roku czasu...

Siłownia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Znacie jakąś "działającą" siłownię w Gdyni

do góry