Widok

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni

Witam

mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię.
Mieszkam na wsi. Wszystko byłoby Ok, gdyby nie problemy z komunikacją i powrotami z miasta do mojej miejscowości.
Trochę mi przykro z tego powodu, bo bardzo chciałam popracowac nad swoim ciałem.
Czy jest jakiś trenig do wykonywania w domu, który dałby mi taki sam efekt, co siłownia? Jest to mozliwe?
Nie mam do świadczenia w ćwiczeniach, stąd to wszystko jest dla mnie nowością stąd założenie tego forum.
Prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niekoniecznie. Po pierwsze możesz mieć kiepską motywację. Po drugie nie będziesz miała nad sobą trenera, który będzie w stanie doradzić Ci odpowiednie ćwiczenia :) Po trzecie nie będziesz miala w dom tylu urządzeń do ćwiczeń jakie będziesz miała w profesjonalnej siłowni :) Wyjście z domu na siłownie to dla mnie sama przyjemność. Urozmaicenie czasu wolnego....

Zerknij sobie tutaj: http://www.zdrowiefit.pl/urozmaicenie-treningu/ - na stronie jest kilka porad dotyczących aktywności.
Skad jesteś? :)

Ćwiczenie w domu jest jak najbardziej możliwe.
Ważna jest tu motywacja i nie odkładanie treningów.
Polecałbym kupno jakiejś płyty z programem treningowym lub nawet kilku płyt, żeby nie ćwiczyć ciągle tego samego.
Można je kupić osobno za większą kasę lub czasem takie płyty są dołączane do pism dla kobiet, może je też kupić jeszcze taniej w punktach z przeterminowanymi gazetami np na Zielonym rynku na Przymorzu.
Mając płytę ćwiczysz z trenerem z TV.
Ja tak czasami ćwiczę i naprawdę pot idzie..

Powodzenia w nowym postanowieniu :)

KUp sobie średni gryf, ławeczkę, hant,le i obciązenia. Atlas ćwiczeń znajdzież na stronie MH. Powodzenia i szybkich efektów życzę.
do góry