Widok

Cyganeria

Cyganeria Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Cyganeria.
Wydawać by się mogło, że historią umierającej na suchoty hafciarki i jej niezaradnego, klepiącego wiecznie biedę kochanka, nie może efektownie zaistnieć w teatrze operowym, który preferuje pompatycznie przedstawione dzieje herosów i księżniczek. A jednak Puccini napisał jeden z operowych szlagierów, opowiadający właśnie o przeplatany smutkiem i radością życiu paryskiej bohemy z wieku XIX ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

reżyseria dno
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cyganeria

Warto było przyjść do opery w sobotę. Scenogafia, jak POB na całkiem przyzwoitym poziomie. Bravo Katarzyna Trylnik w duecie z Pawłem Skałubą. Generalinie Cyganeria jest warta polecenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23

Kiedy następne spektakle?

Nie mogę się doczekać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cyganeria - szkoda, ze bez RUDOLFA na poziomie Dariusza Pietrzykowskiego !

Ktokolwiek z Państwa pamięta poprzednią reelizację to nie może zapomnieć również i o wspaniałej prezencji i głosie Dariusza Pietrzykowskiego.
To jest tenor z prawdziwego "operowego" marzenia. Ciekawa jestem dlaczego opera bałtycka nie korzysta z "usług" tego Pana ?!
Nie stać was może na takiego tenora ?!
Przecież spiewał jeszcze zachwycająco partię księcia w "Rigolettcie" -
nie czekajcie wszak proszę, aż bedzie On całkowicie zaanektowany przez
inne teatry operowe. Czas wezwać Go w szeregi najlepszych !!!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Petycja!

Apel do wszystkich miłośników opery! Podpiszcie petycje: "Nie dla aneksji Dariusza Pietrzykowskiego przez inne teatry!"
Ratujmy wspaniałego tenora!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pytanie, z wielką chęcią podpiszę się pod tą petycją, tylko gdzie mam się zgłosić?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Petycja-juz niebawem!

Aniu, już niebawem wolontariusze wyjdą z petycją na ulice Trójmiasta. Dokładną datę podamy w internecie w stosownym czasie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

petycja

Też chcialabym podpisać siępod tą petycją. Czy wolontariusze już działaja?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cierpliwości Krystyno. Już są gotowi do wymarszu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas wezwać Go w szeregi najlepszych !!!

Czas wezwać Go w szeregi najlepszych !!!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dariusz PIETRZYKOWSKI musi wrócić do Opery Bałtyckiej :)

Też podpisuję sie, obydwiema rękami, pod tą petycją :) To tenor z najwyższej półki ! Dlaczego nie śpiewa w tej operze ? Alfred w "Traviacie", Książę Mantui w "Rigolettcie", Rudolf w "Cyganerii", prześwietny Tamino w "Czarodziejskim flecie" - Panie Dariuszu - zapraszamy i czekamy :)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na nieobecności Dariusza Pietrzykowskiego tracą tylko widzowie !!!

Zaszło tu, według mnie pomieszanie pojęć. Stowarzyszenie Obrońców Dariusza Pietrzykowskiego nie musi Go BRONIĆ, przecież sam Artysta ma dużo zajęć i na nudę nie narzeka. Wprost przeciwnie - cały czas aktywnie wokalnie się udziela. Tylko, niestety, dla innych oper i filharmonii.. To my, widzowie ponosimy największą stratę. To nam nie dane jest słuchać Jego ciemnego, pięknego głosu tenorowego w Operze Bałtyckiej. Myślę, że petycja jest wskazana - jak najbardziej, ale skupmy się i zwierajmy siły jako np. Fan Klub Tenora albo jako Towarzystwo Miłośników Jego śpiewu ! Naprawdę Jego nieobecność na naszej scenie - to cios tylko w nas Wszystkich, amatorów tego szlachetnego głosu :)))
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Kłopoty małżeńskie (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kłopoty małżeńskie . Kłopoty małżeńskie Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki...

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

do góry