Widok

Cyrk Astoria

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Zapraszamy do Cyrku Astoria!Gdańsk, ul. 3 Maja (obok Placu Zebrań Ludowych).[/lead]Jesteśmy w Gdańsku od 11.11-15.11.2021r.Cyrk jest ogrzewany i dezynfekowany!Godziny:11.11.2021r. - 13:00, 15:0012.11.2021r. - 16:0013.11.2021r. - 13:00, 15:0014.11.2021r. - 13:00, 15:0015.11.2021r. - 16:00
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Skromny, ale występ Aliny akrobatki na linie to było coś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żenada

Żenada, kicz i ogólnie bardzo słabo :( jedynie występ na linie wart obejrzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda pieniedzy. Moje dziecko powiedziało ze już nigdy nie chce iść do takiego cyrku. Tłum ludzi w małym namiocie. Brak miejsca do siedzenia. Na stojących wrzeszczą siedzący ze im się zasłania. Jak znalazłam miejsce siedzące dla dziecka to okazała sie nim wąska deseczka wrzynająca sie w tyłek. Nigdy więcej!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najgorszy cyrk

Ilość miejsc chyba jest nieograniczona, ludzie musieli stać na występnie a dwójka dzieci siedziały na arenie. Cyrk dla dzieci? Pokazy ze szkłem i ogniem bez ostrzeżeń, że nie wolno tak robić w domu. Podczas występu zostały obiecane zdjęcia z artystami po czym ich nie było. Także mojej siostrze obiecano zdjecie po wystepie a nastepnie wypierano się go. Cena biletu 60 zł na "loży" twardych niewygodnych krzesłach. Pełno dzieci przepychających się (nie z loży). Cyrk bardzo mały i zimny. Nie polecam i stanowczo odradzam, jeśli nie chcecie tłumaczyć swoim pociechom parę godzin, że po szkle się nie chodzi, a ogniem nie można dotykać niczego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Część druga

Jedyny występ wart obejrzenia to występ Aliny, ten akurat był przepiękny. A i jeszcze w programie są napisane Minionki a to raczej jeden Minionek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przynosicie wstyd prawdziwemu cyrkowi, 60zl za bilet bez siedzącego miejsca w ciasnym namiociku, 20zl za popcorn (!), poziom występów żenujący!
Alinko, jesteś jedyną artystką w tym cyrku, uciekaj stamtąd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

Cyrk super,świetnie się bawiliśmy z rodziną,za rok na pewno wrócimy ponowniePozdrawiamy szczególnie Kristofera który był tak uprzejmy ze po spektaklu zrobił sobie z naszym synem zdjęcie co wywołało wiele radości️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry