Widok

Czas oczekiwania jest wydłużony przez złą organizację - ociężałość kelnerek

Same pierogi świetne, chodzę często i naprawdę mi smakuje, uwielbiam azjatyckie, w pieczonych z szpinakiem, suszonymi pomidorami i fetą dwóch składników ostatnich jakoś nie było. Ale i tak fajne jedzenie. Tylko ta obsługa, tyle tych kelnerek jest ale jakoś takie ociężałe są, niektóre przemiłe trochę aż za bardzo jak na mój gust - wystarczy kulturalna obsługa i tyle a czasami tych uśmiechów spojrzeń za dużo. Po drugie, tyle czasu czeka się na dania, ok., ale jak już sie zje to kelnerka powinna szybciej przyjść i rozliczyc się, mi się często spieszy i jak musze czekać aż przyjdzie i skasuje 10 minut to mnie krew zalewa. Płacę kartą bo na resztę czekam kolejne 10 minut a czasami mam wrażenie że ta reszta ma się należeć jako napiwek. Stąd tez kolejki moim zdaniem. Po drugie jak czekam na srtolik to już powinnam mieć możliwość złożenia zamówienia by ograniczyc czas oczekiwania a takiej opcji nie ma - także kwestia przepełnienia i czekania jest troszkę sama przez organizację stworzona. Brakuje tam menadżera dowodzącego - patrzącego, wyciagającego wnioski i usprawniającego procedury.
To moje uwagi by "wyidealizować" to miejsce.
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 6
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jesli w kolejce do stolika złoży pani zamówienie i tego stolika nie dostanie pani na czas to co na stojąco będzie Pani jeść ? trudno zeby kelnerki otwierały rachunki ludziom stojącym w kolejce hehe. Jeśli się tak Pani spieszy a restauracja ma komplet to proszę iść do MC albo otworzyć swoją restauracje:) Kelnerce też można zawsze zostawić przynajmniej 2 zł to nie takie fajne obsługiwać takich gości jak Pani ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry