Widok

Czekam na dobry pomysł

Mam działkę letniskową na którą włamują się złodzieje. Pomyślałem sobie, że dobrze byłoby zostawić w lodówce butelkę wódki aby niechciani goście się poczęstowali. Tylko co dosypać do butelki aby ta wódka lepiej smakowała?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1


srodki przeczyszczajace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodaj trujące ziola ! Niby nalewka a sa takie , ze wsiada nerki i chwast zdechnie . Albo cos chemicznego co nie zmieni smaku i zapachu a tez tepi chwasty . Fajna by tez była zapadnia z nispodzianka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstaw jakis głośny zegarek do walizki i połóż na stole, niech sie troche wystraszo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodaj Pawulonu :-)
a tak poważniej to można kupić alarm z czujką ruchu i powiadomieniem GSM - zasięg globalny. Koszt 200 - 350 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za ten poczestunek moga sie zemscic,zniszczyc ,podpalic np
moim zdaniem lepiej zabezpieczyc sie legalnie
moze cos zrazem z sasiadami wymyslec wspolnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyśl raczej o alarmie połączonym z firmą ochroniarską - po co sobie robić nieprzyjemności i zaczynać wojnę? Nigdy nie wiesz co z tego wyniknie, a problemów chcesz się raczej pozbyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

do góry