Widok

Czemu kościół NMP tak napieprza codziennie o 21?

I co zrobić, żeby przestali?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobre pytanie.. Żeby chociaż prawdziwy dzwon mieli to ok ale te melodyjki z głośnika to Proboszcz niech sobie do poduszki puszcza u siebie w izbie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za pierwszym razem myślałam, ze cos sie dzieje,jakies święto itp. Lekkie przegięcie. Dzwony nie wystarczą? Niedługo będą wchodzić z głośnikiem do mieszkań...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Żabiance nie ma kościoła NMP !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczegółów się czepiasz. Ale niech będzie: Matki Boskiej Fatimskiej :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ci nie pasuje to sie wyprowadz, tzn wroc do rodzicow na wies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja od urodzenia tam mieszkam i mam dosc Panstwa wyznaniowego ktore utworzylo sie po 89 roku. Bazuje na ciemnocie spoleczenstwa dzieki czemu latwo ciemnota sterowac i wmowic im co sie chce. No ale teraz to juz idzemy w dyktature wyznaniowa.

.... pewnie juz szukaja mojego adresu... o qrna jacyc panowie stoja pod drzwi........
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy ktos jeszcze pamieta....ale ta druga hala....przepraszam - parafia - mial byc oddana miastu (bo to byla ziemia miasta) na potrzeby hali sportowej - po wybudowaniu kosciola na placu.
Ale jak cos kosciol w lapy cos wartosciowego dorwie to juz nigdy nie oddaje nawet jak nie jego. Zadne umowy wtedy nie obowiazuja ich.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry