Widok

Cześć

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i niczym?
kamila-cc@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaglądają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko zaglądają, coś napiszą i dalej siedzą w klitkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie tylko porozmawiam, ale się bardzo chętnie spotkam na spacer, rower, do kina czy wypad za miasto na kajaki lub inne rozrywki. Lubię też muzykę i taniec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kajaki teraz, jestem za :))
A tak serio serio....tak, siedzą w klitkach, bo po wymianie kilku tekstów, jakoś wszystko umiera śmiercią....wirtualną
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem za. Zajrzę tu niedługo i sprawdzę czy się któraś z Was odezwała. A wtedy może do zobaczenia. Mam na imię Dorota
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chętnie się spotkam na rower, kajak lub spacer. Uwielbiam tańczyć i nie interesuje mnie, czy ktoś się gapi. Napisz czy jesteś zainteresowana spotkaniem. Mam na imię Dorota i z tego co wyczytałam to chyba jesteśmy w podobnym wieku. Zajrzę tu niedługo i sprawdzę, czy się któraś z pań odezwała. A wtedy może do zobaczenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z taką intensywnością "sprawdzania" to zejdzie ze dwie wiosny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że tego typu posty umierają śmiercią naturalną i nie wychodzą poza wirtualny świat. :(
Mam prawie 50tkę, też chętnie bym się spotkała...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym odśnieżyć post - spacer nad morzem, kawka, miłe spotkanie itp dla dziewczyn w wieku 45-50. Mój email : dor.gdansk@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę ze mamy podobne pasje, z chęcią poznam super babki z wigorem i pasjami do życia. Anna 47
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie zagladam :D
Jak masz ochote to mozemy pomilczec o czyms ciekawym. Pozdrawiam i zycze milego dnia/wieczoru - jak wolisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie weselej, jak wszystkie będziemy milczały na ten sam temat :) To o czym pomilczymy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Milczymy o...wszystkim. Ale zabawa :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy email jest aktualny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odzywajcie się podaje mail maragw1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Rzeczywiście rzadko odwiedzam tę stronę. Przepraszam. To ja Dorota. Spisałam maile i na pewno
obiecuję, że napiszę do Was za jakiś czas. Porozmawiamy i może się spotkamy. Byłoby miło. Pozdrawiam i do ,,usłyszenia,, na mailu. Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba wszystkie zaglądamy tu bardzo rzadko. I na postach się kończy...
nie tylko na tym forum, na innych też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zaglądają! Też chętnie bym spędzała czas na spacerach z interesująca osoba! Mam trochę lat! Ale duszę wedrownika! Lubię się śmiać i tańczyć! Ewa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak widać po komentarzach... zaglądają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Zaglądają, zaglądają i chętnie się spotkają gdyby któraś z Koleżanek miała ochotę :-)
Miło poznać. Mam na imię Kasia 44 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawi mnie, co kieruje osobami, które odpisują, że chętnie by gdzieś poszły - ale piszą z anonimowych kont... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (34 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (4 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

do góry