Widok

Czesc:)

Ja tez od niedawna jestem mloda,32letnia, ladna, samotna matka z dzieckiem. Nie wiem jak moje zycie sie potoczy, ale obawiam sie , ze samotne mamy maja male szanse na poznanie fajnego faceta, ktory reflektowałby na staly zwiazek z kobieta z przychowkiem, niestety. Mi tez sie nie chce juz spedzac samotnych wieczorow przy winku, gdy dziecko pojdzie spac, a czuje ze taki los mnie czeka... Chociaz naleze do przebojowych i pewnych siebie dziewczyn, to mysle, ze nasza sytuacja nie jest za dobra, jesli chodzi o nawiazanie znajomosci na stale. Chcialabym wierzyc ze sie myle...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głowa do góry. Wcale nie jest tak, że matki z dzieckiem nie mają szans na wspólne wieczory. Musisz tylko wyjść "na przeciw" losowi i trochę mu pomóc:) Nam jest tylko trudniej wyjść z domu...Ale wszystko do zrobienia.... Na pewno będzie dobrze. Ja mam dziecko i fantastycznego faceta przy sobie. Jeszcze bedziesz szczęśliwa musisz tylko tego bardzo chcieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem tego samego zdania, że wcale nie jest tak,że matki z dzieckiem mają małe szanse na znalezienie stałego partnera.Jest dużo mężczyzn,którzy chcą poznać samotne panie z dzieckiem,pewnie dlatego że poznały trochę życia,nauczyły się dużo od niego,są bardziej doświadczone.Jestem mężczyzną i wolałbym poznać właśnie taką kobietę.Głowa do góry...Na pewno będzie dobrze.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Mozesz dac jakies namiery na siebie?
Moze mail?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chcesz to pisz GG 8615613 lub mail kula99@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisze i pisze a Ty nie odpisujesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisuję... ale nie jestem cały czas przy kompie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

Mam 33 lata, sama wychowuję dziecko..a moje dotychczasowe życie.. nadaje się na książkę.. szczególnie ostatnie dni..
Bardzo chętnie Cię poznam. Fakt. Nie jestem mężczyzną. Ale może chciałabyś od czasu do czasu wyjść z miłą kobietą do teatru, kina na plotki itp. :) Zapraszam.

Ps. Masz rację.. nasza sytuacja nie jest za dobra..ale mamy.. dziecko.. Reszta.. naprawdę mam nadzieję, że TEN ktoś.. się pojawi i w Twoim i moim życiu.. a do tego czasu.. zawsze można porozmawiać, poznać się. Pozdrawiam.

shese@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że wątek uciekł gdzieś daleko w gąszczu innych :( Jestem mamą i praktycznie sama wychowuję synka i widzę, że bardzo trudno jestukładać sobie życie w takiej sytuacji...Chyba jesteśmy jednak skazane na porażkę:( Ale zawsze możemy poznawać nowych ludzi i mieć nadzieję, że się mylimy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głowy do góry. Dzieci dla części facetów to nie problem. Je również da się pokochać.
Ktoś ma ochotę porozmawiać?
piter0001@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej , wcale nie jest ciężko poznać poprostu nie szukać na siłę i napewno nie łapać się pierwszego leprzego ale trzeba sobie pomodz odnależść szczęście ale nie na siłe, bo moze będzie miły itp a potem się okaże jakimś draniem mając dziecko lepeij być ostrożną.Ja także byłam sama z synkiem poznawałam różnych facetów starszych młodszych ale było ich sporo i tak naprawdę większości z nich chodziło tylko o sex i dobrą zabawę a że ja nie jestem otwarta i wyluzowana i wiem czego chhce i czego szukam iczego oczekuję od partnera więć znajomośći takie się kończyły,ale miałam stronę na sympati założoną i poznałam tam sporo ciekawych ludzi ale żaden nie był tym odpowiednim na 100,ale poznałam w końcu tam tego jedynego jesteśmy razem 2 lata mamy 2 dziecko jesteśmy szczęśliwi mamy kryzysy ale nic specialnego a nie swoje dziecko kocha jak swoje więc się nie załamujće jak ktoś będzie chciał pogadać to piszcie ewelinka713@wp.pl pozdrawaim i głowy do góry .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Trans osoby z Trójmiasta (68 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...

do góry