Czogum

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Warsztaty samochodowe

Pruszcz Gdański, Przemysłowa 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
adele - opinia bardzo dobry warsztat uważam że w tej chwili nie ma lepszego w Pruszczu...
~adele
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

wałki wątek zamknięty Z usług korzystałem kilka razy, jednak po ostatnim wydarzeniu pragnę...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Nie polecam, dużo problemów i brak naprawy wątek zamknięty Bardzo nie polecam tego warsztatu, mechanicy są nierzetelni i niekompetentni....
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Zaczęło się dobrze, skończyło znacznie gorzej wątek zamknięty Pojechałem do serwisu, ponieważ z zewnątrz wyglądał ładnie i nowocześnie. W...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Mechanicy nadający się do niczego wątek zamknięty Bardzo nie polecam tego serwisu. Mechanicy nadają się jedynie do wymiany...
~Julian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

nie polecam :( wątek zamknięty Nie polecam, totalny brak komunikacji pomiędzy właścicielem i jego synem....
~zniesmaczona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

Audi A8 wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Pełen profesjonalizm. Miejsce super, sprzęt...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Bardzo dobry serwis opon w Pruszczu wątek zamknięty Bardzo dobry serwis opon w Pruszczu , dogodnie położony i komfortowy dla...
~WYMIENIAM OPONY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Tragedia wątek zamknięty Ten warsztat powinien zostać dawno zamknięty, ale oczywiście znajdą się tacy...
~CZOPGUM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

BArdzo dobry warsztat wątek zamknięty Sam warsztat i mechanicy godni polecenia. Ceny bardzo przystępne, co...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Opel, 103 tys przebieg wątek zamknięty Luty. Problem: Kontrolka “check-in”, kontrolka emisji spalin,...
~Klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Zakup opn wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam. profesjonalna obsługa w bardzo dobrej cenie.
~Klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Profesjonalny warsztat wątek zamknięty Dawno już miałem napisać, ale lepiej późno niż wcale. Panowie pomogli mi w...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Asymetria samochodu i nie tylko wątek zamknięty Miałam już kilkakrotnie problem z samochodem, za każdym razem pomogli, kasy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

PrimaSort wątek zamknięty Pełen profesjonalizm oferowanych usług. Miła, domowa atmosfera, fachowe...
~Adii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Firma pro-kliencka, miła obsługa zarówno emailowo, telefonicznie, jak i na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry