Widok

Cztery Oceany

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Cztery Oceany to kompleks czterech 18 piętrowych budynków, które powstały przy ul. Obrońców Wybrzeża na gdańskim Przymorzu. Ta lokalizacja oznacza, że dosłownie po sąsiedzku znajduje się tu centrum handlowe, apteki, poczta, przychodnia, biblioteka, fitness, posterunek policji. Blisko jest do autobusu i tramwaju oraz żłobka, przedszkola, szkoły, gimnazjum, basenu. Na spacer wybrać się można do Parku Reagana i na plażę. Każdy z budynków w założeniach przywołuje inny ocean - Spokojny, ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podoba mi się

w szczególności pomysł z placem zabaw na dachu.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 11

zabezpieczenia?

ciekawe, w jaki sposób zabezpieczą ten dach przed opuszczeniem go przez osoby korzystające z placu zabaw?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20
To faktycznie w 2012 roku musi byc strasznie trudne... zbuduja 16 pietrowy wiezowiec, ale barierek chroniacych dzieci moga nie dac rady... ehh
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znowu w stylu Gierka będą budować?

Popatrzcie na "Karawelę" Mariny Primore i zapytajcie przy okazji przechodniów jak im się to podoba... "Cztery oceany" zarówno architekturą jak i kolorystyką kojarzą się z miastem Prypeć po katastrofie w Czernobylu. Może skoro będzie atomówka w Żarnowcu to taka moda teraz przyjdzie?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 45

Co w tym ładnego?

Nowsza wersja "falowca" :)
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 32

Mi też się podoba

Jestem zwolennikiem wysokiej zabudowy, dlatego bardzo cieszy mnie, że w Gdańsku powstają wysokie budynki mieszkalnie, a nie tylko ogrodzone strzeżone osiedla w pasie nadmorskim niszczące cenne tereny leśne.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 17

Bardzo mi sie podoba tez jestem zwolennikiem wysokich budynkow
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 13

wieżowce

stop takiej zabudowie sam kupiłem takie mieszkanie tutaj nie idzie mieszkać .huk hałas ,akustyka ,śmierdzący pokój z aneksem.nie dajcie sie na to naciągnąć.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 35
"smierdzacy pokoj z aneksem" ciekawe... czesto sprzatasz?
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 6

tzn?

Witam, czy mozna wiedziec które pietro Pan mieszkał i czy mozna rozwinąć troche ten wątek jaki huk, hałas, smierdzący pokój z aneksem? Wtopić 1/2 miliona zł to chyba nikt by nie chciał.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

podoba mi się

mieszkam w wysokim budynku w centrum , więc jestem przyzwyczajona . bardzo mi się podoba architektura . i bardzo dobra lokalizacja . planujemy się tu wprowadzić.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 19

super

podoba mi się, planuję kupno mieszkania i ta lokalizacja, cena pod klucz wydają się bardzo atrakcyjne.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 15

WSPANIALA INWESTYCJA

Lokalizacja jedna z lepszych w gdańsku. Infrastruktura bardzo dobra. Blisko do:
- autobusu
-tramwaju
-kolei
-hipermarketów
-UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO
-morza
itp.
NIESTETY CENA JEST OKROPNA, 8000 ZA METR ( Z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ) DLA PORÓWNANIA W TRZECH ŻAGLACH 6000. NIESTETY UŻYTKOWANIE WIECZYSTE JEST TU DO 5 GRUDNIA 2089.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 11
ja w trzech żaglach kupiłam rok temu za 5.150 zł/m2, a użytkowanie wieczyste się przedłuża na kolejne 100 lat i po sprawie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Trzech Żaglach cena wynosi 5600
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozesz wyjasnic o co chodzi z tym "uzytkowaniem wieczystym"? Co niby sie stanie po Grudniu 2089?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

wszedzie blisko

dlatego taka cena.w Borkowie jest tanio i daleko. nie ma nic za darmo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Kupię tu mieszkanie. Cena zawsze będzie za wysoka, ale podobnie jest w innych inwestycjach. Zwykłe marudzenie biedaków.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 35

Do miji

No cóż,
jak ktoś lubi przepłącać ...

No i oczywiście nie negocjuj ceny !!! Najlepiej to im dopłać i nie reklamuj usterek, wtedy pokażesz wszystkim biedakom jaka jesteś "bogata" i "inteligentna" Panienko z wyższych sfer ....

Brak słów !
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja cene negocjowalem.... da sie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja też
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko umiecie narzekać!

Nikomu się nie dogodzi, ja tu mieszkam nie narzekam, cena jakoś nie przyprawiła mnie o dreszcze, trochę dystansu, jak chce się dobrze mieszkać trzeba czasami dorzucić troch pieniędzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

dno

jesli bd tam mieszkali tacy jak mija
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mija to typowy nowobogacki snob
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

oceany

Miały być cztery a stoi jedno widmo mieszkam naprzeciwko i obserwuje z okno
straszydło tylko i nic więcej
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

hahaha.straszydlo powiadasz? tylko ze to ty w straszydle mieszkasz.w cudownym falijowcu:))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale to ty go widzisz

tralalala
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

o mój boże

Powiedział ten co mieszka w czymś jeszcze gorszym - falowcu i co kogo tutaj straszy :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszędzie blisko
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Swietna lokalizacja!

Blisko hipermarket, blisko stacja benzynowa, kino, fitness, apteka a przede wszystkim plaża :-) Budynek dobrze rozplanowany i pod pełną ochroną.. Czego chcieć więcej?? Może troszke niższych cen ale za odpowiednią miejscowke odpowiednia cena...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8
"Blisko hipermarket, blisko stacja benzynowa" -raczej zaraz za przejsciem dla pieszych , kino to dopieo na nastepnym skrzyżowaniu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

oceany

postoja troche jako pustostany to sami beda prosci o kupno i spuszczac z ceny
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

to się chyba zdziwiłeś, na ok.190 mieszkań tylko kilka nie ma jeszcze nabywcy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety na 1 blok tylko kilkanaście mieszkań znalazło nabywcę ,a innych oceanów raczej nie będzie ,nie ma się co łudzić ,teren obok chcą sprzedać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Za Gierka to projektowali?

To są najnowsze trendy chińskie, u nas znane od pół wieku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

ZWYKŁE BLOKI TYLKO NAZWA WYDUMANA

JAK ZA GIERKA
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wolę

Przymorze od Kowali czy tym podobnych dzielnic.Skąd jest wszędzie daleko.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest ciekawa

i w ciekawej okolicy,wszystko blisko,a jeśli potrzeba odrobiny ciszy i spokoju park ze stawikami i alejkami pod nosem.... miło
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powiadasz, ze tylko kilka mieszkan zostalo nie sprzedanych??? To znaczy ze mieszkancy zawsze siedza po ciemku? Mam widok na dwie strony wiezowca i doslownie na palcach jednej reki mozna policzyc w ilu mieszkaniach swieci sie swiatlo.

Tylko obserwuje przemieszczajace sie po balkonach wywieszki, ktore mieszkania mozna kupic. Aktualnie widze 8. Nie wiem jak od strony stacji benzynowej i falowca.

I cala moja rodzina uwielbia ten boski szum suszar... Wystarczy ze deszcz popada. Wcale nie musi byc duzy.

Ogolnie chyba sie mocno przeliczyli z inwestycja, bo nie widac zeby brali sie za kolejne trzy wiezowce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

ludzie dopiero zaczynają się wprowadzać, termin oddania do użytkowania był wyznaczony na marzec br.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic się nie zmieniło pierwszy ocean świeci pustkami ,pani w biurze oferowała mi prawie 30 mieszkań.więc nie za bardzo się tam pchają .Reszty oceanów raczej nie ujrzymy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
jak dla mnie bardzo dobrze ;) bo by mi zasłoniły widok na "piękny" falowiec ;P

chociaż z drugiej strony - może taka odmiana widoku byłaby wskazana po 30 latach? ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

lokalizacja superowa!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

loklizacja

tu sie płaci za lokalizację a ta jest bez zarzutu...polecam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

mieszka się dobrze !

Mieszkamy z żona co prawda dopiero nie cale 2 miesiace ale puki co jesteśmy zadowoleni. Oprócz nie zawsze pogodnych panów majstrów, robotników (którzy nie długo powinni się zwinąć na kolejne wierze) jesteśmy szalenie zadowoleni. Z miejsca od razu podziekowania dla niesamowitych Pań z biura sprzedaży : ) zalezy kto co lubi ale miejsce jak dla nas rewelacyjne, blisko plaży i komunikacji. Świetny widok, z góry ( zwłaszcza nocą ) wszystko wygląda bajerancko ! Mieszka sie naprawde super !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

my też tu kupiliśmy

witam, właśnie wczoraj kupilismy z żoną mieszkanko w budynku B
bardzo nas cieszy pozytywna opinia mieszkańców budynku A
pozdrawiamy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

rozgoryczony mgr

Dopóki w tym kraju będzie stać na tak drogie mieszkania ludzi, którzy piszą "póki" przez "u", to ja zainwestuję chyba w namiot i postawię go na plaży!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

yyy

które piętro?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.

Tu jest extra! Blisko w kazdy zakontek. I ten park : ) a na jego koncu moze. Nie wypowiem sie na temat gazarazy bo nie jest zmotoryzowana ale samo mieszkanie i wnetrze budynku to naprawd cos :) jestem strasznie podjarana a mieszkam juz/dopiero od lutego. przepraszam za bledy, wadliwa klawiatura
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12
Przez wadliwa klawiature piszesz zakontek przez on i morze przez "z"?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Użytkowanie

To tu jest użytkowanie wieczyste? Czy grunt jest bez obciążeń... bo już sam nie wiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kłopoty z ciśnieniem wody?

Czy to prawda,że na górnych pietrach są kłopoty z ciśnieniem wody?Jaki statut prawny ma działka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ILE ZA CZYNSZ ??

Mam pytanie..a raczej dwa
Ile za czynsz sie płaci od m2 ?
I czy działka jest własnością dewelopera ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

czynsz

Czynsz za mieszkanie 50 m2 to ok 490 zł (razem z zaliczkami na ogrzewanie i wodę) doliczyć trzeba jeszcze prąd ...to chyba normalne ceny w tej części miasta?
A działka została wykupiona przez dewelopera, więc jest jego własnością.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budowa

W końcu zaczęli budować II wieżę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pierwsz wieża

do szczęścia w mieszkaniu na pierwszej wieży brakuje mi trzeżwości tych dwóch panów co robią remonty natej wieży.kiedy ich spotykam w windzie zawsze ale to zawsze śmierdzi od nich ochydnie przepitym alkoholem..........czy to ich szefostwo nic z tym nie może zrobić...żenada omijajcie tych panów z daleka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupiłem mieszkanie kawałek dalej w horyzoncie i załuję. połowa mieszkan jest wynajowanych i mieszkają studenci bo uniwerek jest niedaleko. czuje się jak bym mieszkał w akademiku co chwile trzeba wzywac policję do imprez. mlodziez wogóle nie dba o czystość wystawiają smieci na klatkę buty i inne rzeczy masakra. czuję sie jakbym mieszkał nie w nowym budynku tylko w slamsach. podejrzewam żę w czterech oceanach będzie to samo.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Paskudztwo

I co gorsza już przygotowują teren pod 3 wieże. Mam nadzieje że te 4 kolejne wieżowce za 4 oceanami będą jakoś wyglądać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

>>>

Cztery Oceany więc chyba logiczne, że będą cztery wieże. W trzecim oceanie najlepsze mieszkania są już sprzedane, pobożne życzenia co do klęski tej inwestycji możecie sobie sami wiecie gdzie wsadzić. A na działce obok będą dwa wieżowce, nie cztery.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny wygląd

Inwestycja czterech oceanów posiada świetny wygląd - prosta elegancja bez nadmiernego przepychu - idealnie.
Wnętrze budynku również piękne - delikatny perfekcjonizm.
Zastanawiają mnie tylko te negatywne komentarze..
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Negatywne to oceny konkurencji a pozytywne dewelopera budującego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam

Mieszkałam pół roku w indyjskim i polecam.
Wszystko super.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że opinia windowana na siłę, w starym wątku. Jeśli mieszkałaś to czemu już nie mieszkasz?? Rozumiem, że masz lokal na wynajem i dlatego zachwalasz, zwłaszcza że obok rośnie nie mała konkurencja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

akusytka w mieszkaniu

a jak z akustyka? bardzo wszytsko slychac ci sue dzieje nad mjieszkaniem i za sciana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety tak. Przez otwór wentylacyjny przy okapie dosłownie można podsłuchiwać rozmowy sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cztery Oceany

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry