Widok

Czwarty Żagiel

Czwarty Żagiel Temat dostępny też na forum:
Czwarty Żagiel stanowi kontynuację zrealizowanego już osiedla, przez tego samego dewelopera, Trzy Żagle. Budynek będzie zbliżony pod względem architektury i skali zabudowy do wcześniejszych żagli. W podziemiu powstaną dwie hale garażowe oraz piwnice. Klatka schodowa będzie posiadać aż trzy windy. Teren Czwartego Żagla będzie ogrodzony oraz dozorowany z pomieszczenia ochrony.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam dewelopera - standard wykończenia budynków tylko powierzchownie dobry, wszystko jest tak niskiej jakości, że psuje się po krótkim czasie użytkowania.
Obsługa bardzo słaba - pracownicy są mili i przyjemni tylko przed sprzedażą mieszkania, jak uda im się coś wcisnąć naiwnym kupującym wszystko się diametralnie zmienia. Niech nie skusi Was niski cena mieszkań, późniejsze koszty i nerwy jakie poniesiecie nie są tego warte!
p.s. okolica kusi bo blisko morza, niestety akurat tam jest dość niebezpiecznie, wieczorem troszkę strach kręcić się w pobliżu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 47
Bzdury, nic się nie sypie, kopiłam mieszkanie na tym osiedlu i jestem zadowolona. Cena do jakości jest jak najbardziej odpowiednia.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkam na Trzech Żaglach ponad 1,5 roku. Jest ok. Wieczorami nie odczuwam niebezpieczeństwa. Lokalizacja do największy atut. Standard zamieszkania - także dobry, chociaż akustyka mieszkań troszkę pozostawia do życzenia. Czynsz niestety spory.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opłaty i zarżadzanie

A mam pytanie Mac,
czy warto zainwestować i kupić mieszkanie,
jaka jest obsługa kto zarządza -administruje czy developer czy jakaś zewnętrzna firma?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 32

Moim zdaniem warto :). Zarządcą jest firma Actum - wymaga ponaglania, ale jednak postawione Jej zadania wykonuje.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przed kupnem poczytaj o falowcach.
Te budynki będą takie same za 10-15 lat.
Nie warto kupować mieszkania w takim molochu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 28

odp.

Słowa o developerze potwierdzam w 100000% !!! DRAMAT. Same Panie "specjalistki" - jedna lepsza od drugiej, żadna nie wie co się dzieje, każda pyta każdej a i tak brak jasnej informacji - Dramat,dramat,dramat..... I to pomimo że od poprzedniej wiadomości wystawionej przez "rozczarowaną" minęły ponad 2 lata, a ja świeżo co zakupiłem i nich mieszkanie. Od momentu podpisania umowy mają Cię głeboko w d...... Pod tym kątem zdecydowanie polecam ROBYG'a! No i ceny lepsze (choć troszeczkę wg. niektórych gorsze umiejscowienie inwestycji).
Co do okolicy mocno przesadzone, mieszkam tuż obok od kilku lat i nie potwierdzam tej "teorii" ,wręcz odwrotnie, natomiast DEVELOPERA ODRADZAM!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23

A gdzież oni wcisną ten czwarty żagiel.Już teraz prawie chałupa (wielkie grzmoty)stoi jedna na drugiej i te przewody linii wysokiego napięcia na wyciągnięcie ręki. Chyba przesadzili z tą zabudową .
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 31
Na parkingu, tam gdzie stoi domek.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

,,Przepiękny widok na Zatokę Gdańską"- chyba przesadzono w tym zachwycie. Widok na okna sąsiadów jak w banku!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 27

Po czwartym żaglu z pewnoscią powstanie również piąty budynek...

INPRO odkupiło od miasta również przylegające do parkingu boiska, raczej nie po to by urządzać tam turnieje koszykówki....
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z pewnością będzie identyczny jak 4 żagiel, INPRO wydało przecież sporą kasę na projekt budynku, raczej nie jednorazowo...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten budynek akurat z żaglem najmniej się kojarzy, szkoda że brakuje mu tych pięknych zaokraglonych balkonów...

A jak zbudują piąty zagiel to będzie jak kanapka, mimo wszystko lokalizacja oraz infrastruktura bardzo dobra
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bedzie piaty.zagiel

Na 1000% bedzie wybudowany.piaty.zagiel.
Ifo.potwierdzone.w urzedzie.miasta
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4
To powstaje taki nowoczesny falowiec.Za 20 lat taki sam syf.
Kto to widział aby kupować mieszkania w takich budynkach molochach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 28
Ludzie płacą blisko 7 tysięcy za metr, żeby pochwalić się przed znajomymi iż mieszkają w apartamentowcu. Kredyt na 40 lat, a po apartamencie cienia nie ma bo przecież 50m2 w takim budynku to normalne mieszkanko, tylko że kolejka do windy większa i kredyt znacznie bardziej zaciska nam pasa tak samo jak i opłaty za utrzymanie tego cuda.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 26
Jeżeli natomiast powstanie jeszcze piąty żagiel, to uważam, że ci którzy kupili tam mieszkania powinni być obciążeni dodatkowym podatkiem w związku z tym że nie mają na co wydawać kasy i się rzucają na takie inwestycje.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 25
będzie piąty na tym boisku od koszykówki, to info od panów z budowy
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo panowie z budowy z pewnością mają pewne i sprawdzone informacje...

Eryka, w UFO też wierzysz ???
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i gdzie ten Piąty Żagiel ?

Czwarty już dawno zasiedlony a o piątym nic nie słychać...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest w planach, zapytaj w INPRO
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
a skąd taka pewność że będzie piąty żagiel. Póki co nie ma planu zagospodarowania tego terenu. Jeżeli jest taka pewność proszę podać fakty, a nie że jakiś pan powiedział na budowie .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24
będzie będzie bo deweloper nie po to dzialkę kupił, a tym co nie mają co zrobić z pieniedzmi i kupują w takiej inwestycji mieszkania życzę, aby wybudowali 10 żagli
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3
A myślę sobie, że Ty na pewno kupisz w tym 10 żaglu. I wtedy już nikt nie będzie zagrażał dziesiątemu żaglowi. Więcej optymizmu i radości że będzie dziesiąty żagiel.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na marginesie. działka na której według Ciebie ma powstać 5 żagiel nie jest kupiona przez Inpro. Póki co działka jest własnością Spółdzielni mieszkaniowej.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

Działka jest raczej własnością Miasta, ostatnio przecież teren boisk był zapisany w planie Budżetu Obywatelskiego do rewitalizacji, niestety nie został przegłosowany, miasto raczej nie inwestuje na prywatnych terenach tylko na własnych, teraz to chyba nie ma przeszkód aby działkę kupiło INPRO...
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie przeszedł projekt z Budżetu Obywatelskiego dotyczący skweru przy Czwartym Żaglu

Ma na nim powstać parking, plac zabaw, silownia pod chmurką i wybieg dla psów. Ciekawe czy teraz Miasto odważy się sprzedać tą działkę developerowi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwota przeznaczona na realizację tego projektu byla zbyt niska, dopiero po dwóch latach znalazł się chętny do realizacji

Podobno Miasto musiało dołożyć 200 tysięcy do tych 550 tysięcy zarezerwowanych w budżecie 2016 na ten projekt... Niech już w końcu zaczną budowę, podobno ma być ukończona w październiku 2018
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inpro nie kupiło jeszcze działki obok Czwartego Żagla, ale z pewnością niedługo to zrobi
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też tak myślę, przecież Czwarty Żagiel na planach developera jest oznaczony jako budynek A

Co znaczy że będzie również B, oby nie C...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym wolał aby były jeszcze B i C, wtedy będzie można przemianować nazwę na Trzy Klocki

Budować !!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 3 lata to będzie kolejny falowiec tylko pionowy. Skąd w ludach takie parcie na nibyapartementowiec o miernej jakości i wyglądzie a za grubą kasę. Za te pieniądze można wybuować dom do 100m2 licząc z działką, a tu ciasna klitka 3 pokoje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 33

po co to komentować?

A gdzie ten dom wybudujesz ? W Somoninie!? Powodzenia - wole centrum. Pytanie skąd w ludziach tyle nienawiści? Nie stać Cię , kup w falowcu, po co to komentować ?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

extra zagiel

niby czwarty żagiel, a ja się pytam gdzie się podział ten kształt żagla, który pojawia się w pozostałych budynkach? poza tym kiedy postawią piąty żagiel, bo ludziom, którzy płacą 7 kafli za metr z widokiem na falowce trzeba jakoś tę piękny umysł wynagrodzić ;)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakos widoku na falowce w 4 żaglu nie mam

Wręcz odwrotnie a 7 tyś jeśli dałeś się wpędzić w maliny to zapłacisz... Ja zapłaciłem dużo mniej za m2 .... Powodzenia w starych bloczyskach z wielkiej płyty.
Ps. uważaj żeby sąsiad, czy sąsiadka nie zapomnieli gazu zakręcić :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak się mieszka?

Jestem zainteresowana zakupem mieszkania w czwartym żaglu. Znalazłam w necie wiele negatywnych opinii na temat tej inwestycji ale jeszcze żadnej pozytywnej od kogoś z właścicieli mieszkań. Proszę o Pana opinię?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

A byłaś chociaż w środku ?

Umów się z developerem aby obejrzeć mieszkanie, łatwo ocenić czy widok z balkonu lub okien ci odpowiada czy nie, obok jest apteka, freshmarket, dwa fryzjery, przedszkole i kilka salonów dentystycznych, problem jest z parkowaniem, ale mieszkańcy Czwartego Żagla obowiązkowo muszą wykupić miejsce w hali garażowej
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po zasiedleniu Czwartego Żagla problem z parkowaniem jest coraz większy

Czasem nie starcza nawet miejsca na pobliskim boisku
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie

trzecia winda?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Polecam

Inpro jest bardzo przyjazną firmą kupiłem dwa mieszkania gdzie jakość wykonania jest równa cenie .
Czwarty Zagiel to piekne miejsce .
Obsłua z INPRO jest super !!!!
Pani Magda , Pan Ariel i PIotr
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

DRAMAT!

Ewidentnie opinia pisana przez osoby wymienione w mailu. P. Magdalena D. dramat, p. Ariel nawet nie chcę go pamiętać, p. Piotr nie lepszy! Cała obsługa firmy Inpro od momentu kiedy dokonałem rezerwacji mieszkania jest poniżej krytyki! Olewactwo to norma w tej fimie, potwierdzam niską jakość materiałów zastosowanych w budykach. NIGDY WIĘCEJ W INPRO !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kołchoz.
Z daleka się trzymać od takich budynków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

To jedź daleko, na Szadółki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry