Widok

Czy Brakuje wam siły, motywacji?? Problem z oddychaniem?? Kaszel?? Duszności?? Gorączka?? Zmęczenie?? Rozkojarzenie??

Zapytaj nasz Rząd co rozpyla w powietrzu?? Neurotoksyny!!!! Ludzie spójrzcie na niebo i sami sobie odpowiedźcie!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dzwoniłem do MON w tej sprawie, bezczelnie udają zdziwionych!!!! Przecież nie trzeba być inteligentnym by spojrzeć na niebo by dostrzec dziesiątki samolotów latajacych i rozpylających Truciznę. Mimo iż konwencja z roku 1992 zakazuje pozostawiania jakichkolwiek smug na niebie za pośrednictwem specjalnej aparatury!!!! A
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakbyś liznął podstawy fizyki i chemii to byś nie wierzył w takie bzdury. To jest o czym piszesz jest po prostu nie możliwe do zrealizowania. Nie wiem kto Ci takich bzdur do głowy nakładł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przepraszam, puściłem bąka na świeżym powietrzu. Smuga została w majtach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


chłop na pole gnój wywozi a ty tu jakieś neurotoksyny, te tylko podają w herbacie za wschodnią granicą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sąsiad albo on pewnie pali plastikiem w piecu i to mu nie robi. Ale samoloty 12 km nas głowami i ich rzekome rozpylacze:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tak to wygląda jak kończy się edukację na 6 klasie podstawówki...
I właśnie przez takie wpisy na forum brakuje mi motywacji, siły i wiary w ludzkość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

Oferta pracy (3 odpowiedzi)

Przychodnia Ars Medica w Bojanie Poszukuje Pani chętnej do pomocy w sprzątaniu Pracą...

do góry