Widok

Czy Gareth Bale jest najlepszym walijskim graczem w historii?

Kiedy Walia zakwalifikowała się do drugiego w historii Pucharu Świata, a pierwszy od 1958 roku, skłoniło mnie to do myślenia o beli. I jaki naprawdę jest dobry. Mam na myśli, że jest tam najlepszym strzelcem z 38, zrobił to wszystko na poziomie klubu i prawdopodobnie jest trzecim najważniejszym graczem w jednej z najlepszych drużyn w historii. (Wydaje mi się, że Giggs był również trzeci za niewiązany). Ze swoją klasą dla klubu i kraju. Czy jest teraz największym Walijczykiem w historii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy Walia zakwalifikowała się do drugiego w historii Pucharu Świata, a pierwszy od 1958 roku, skłoniło mnie to do myślenia o beli. I jaki naprawdę jest dobry. Mam na myśli, że jest tam najlepszym strzelcem z 38, zrobił to wszystko na poziomie klubu i prawdopodobnie jest trzecim najważniejszym https://routerlogin.uno/ graczem w jednej z najlepszych drużyn w historii. (Wydaje mi się, że Giggs był również trzeci za niewiązany). Ze swoją klasą dla klubu i kraju. Czy jest teraz największym Walijczykiem w historii?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

do góry