Widok

Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

Na Chwarznie najwyraźniej mieszka ktoś, kto nienawidzi zwierząt. Dziś mój kot wrócił postrzelony z wiatrówki. Nie jest to pierwszy przypadek. Złozyłam zawiadomienie na policji, ale może jeszcze sasiedzka pomoc :D ? Czy Wasze zwierze też ucierpiało? Czy wiecie kto to może być? Każdy kto ma pupila na pewno nie chce, żeby jakis wariat do niego strzelał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze, ze nikt nie mial nic do powiedzenia :) od tego czasu, z tego co wiem, na szczescie jest spokojnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. prosze o informacje osoby z chwarzna, ktore mialy postrzelone zwierzeta z wiatrowki, widzialy osoby z wiatrowka na chwarzNie itp zbieram informacje na ten temat, wspolpracuje z policja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak by mi jakis siersciuch wyjadał rybki z oczka wodnego , albo załatwiał sie na mojej działce tez bym strzelał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, ze wystarczy pare razy pogonic i nie bedzie przychodzil.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również wystarczy przypilnować sierściucha. Biega bezpańsko po okolicy. Obszczywa samochody, wyleguje się na maskach tworząc zadrapania. Biorąc zwierzaka pod opiekę, to opiekuj się nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
N a Jowisza..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chwarzno - Wiczlino

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...

do góry