Widok

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne?

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam niebezpiecznie? Czy młodzi często się biją na ulicy? W najgorszym wypadku co mogłoby albo co się stało komuś przy tych blokach? Są grupki przestępcze? Jak radzi sobie młodzierz? Z jakich rodzin pochodzą te młodzi co sprawiają kłopoty na ul. Żeglarzy? Jakie są powody tego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, ale bloki przy ulicy żeglarzy tylko się pogorszyły, 7 był przegląd wiec nie wiem jak teraz, ale postaram się tam pojechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko jest coraz gorsze i coraz bardziej patoloiczne, ale podobno w przeciagu 2lat maja zburzyc zeglarzy 5 a zeglarzy 7 zrewitalizowac, ale ja nie widze w tym sensu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamkneli teraz cwierc z calej patologi i wyremontowali klatke schodowa na zeglarzy 7, ale prawda jest taka ze tamtejsi lokatorzy i tak sa okropni, nie ma co tam mieszkac upadle osiedle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na żeglarzy 5 patologia koprowscy i na żeglarzy 7 poblocy. odradzam mieszkania tam złodzieje dzieci nie wychowane tylko co chwile słychać jak przeklinają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo patola jest ogromna XDD raczej nikt się nie bije na ulicy jak to ująłeś, ale jeśli chodzi o społeczne aspekty tego osiedla to patola jest.
Nikt nie szanuje mienia wspólnego, wspólnej przestrzeni. Jest syf, psie g*wna i śmieci rozrzucane gdzie popadnie.
Co do ostatnich pytań w twoim zapytaniu: Brak wychowania, brak odpowiedniej edukacji, brak warunków do wychowania dzieci.
Dzieci pochodzą raczej, że skrajnej patoli, nikt się nimi nie interesuje.
Jak powszechnie wiadomo patola rodzi patole i to w przypadku tego osiedla najlepsze określenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, niedawno odnowili klatke schodowa w bloku socjalnym zeglarzy 7, jak narazie poza lekko urwanym tynkiem zbita szyba, jakas naklejka "*W*P" i smrodem to klatka jest w stanie zadowalajacym stanie co niezmienia faktu ze jest tam moze nie jakos mocno niebezpiecznie chociaz mozna dostac po ryju za spojrzenie, ale patologia tam wykracza poza marginesy spoleczne.. niedawno zabrali z tamtad 5 dzieciakow ktorzy nacpani i nawaleni kradli, prowadzili i rozwalali traffic-cary a najmlodszy a najmlodszy z nich ma 11 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry