Widok

Czy ja wiem?

Szkółka ogólnie dobra,a co do instruktorów to większość lubi samemu wystawiać sobie świetne opinie(zwłaszcza tutaj-głupi by się domyślił kto to pisał).Instruktorzy to szeregowi pracownicy firmy,więc "Pan beznadzieja" powinien zgłosić niezadowolenie Jędrkowi-na pewno zareagowałby.
Za "moich czasów"prawo jazdy nie kosztowało 1500zł (50 zł godzina jazdy!!!),więc jak bym dzisiaj miał zapłacić taką kasę, za kurs ,też wymagałbym cierpliwości do kursanta i przede wszystkim kultury osobistej...a z tym to troszkę deficyt u większości instruktorów-zwłaszcza tych sfrustrowanych (tak jak wszędzie są ludzie i ludziska).
A więc podsumowując...PRZYSZLI KURSANCI !!!
PŁACICIE OK 50ZŁ ZA GODZINĘ JAZDY I 1500ZŁ ZA CAŁY KURS - WIĘC WYMAGAJCIE !!!
(ZA KAŻDĄ PODWYŻKĄ IDZIE WYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG)
A JEŚLI SIĘ NIE DA TO ZAWSZE MOŻNA ZMIENIĆ SZKÓŁKĘ NA INNĄ-A PRAWO JAZDY ZROBIĆ MOŻNA WSZĘDZIE...WYSTARCZY CHCIEĆ
Moja ocena
Jędrek - Ośrodek Szkolenia Kierowców kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 1
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 2
 
czas trwania kursu: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam.
Z Pana opinią się zgadzam.Jeżeli się płaci ,to się wymaga.I nie ma z tym żadnego problemu.Jeżeli są jakieś nieprawidłowości wystarczy mnie to zgłosic i to już w trakcie kursu,a nie po skończeniu.Ja przecież jestm w biurze, a nie siedzę z każdym kursantem i instruktorem w samochodzie.Instruktor to tez człowiek(może mieć zły dzień),ale też pracownik.I jeżeli opinie o danym instruktorze się potwierdzą to przecież ja mogę rozwiązać z nim umowę o prace.Tylko nie wiem o kogo chodzi.Pozytywne opinie są podpisane i chwalony jest instruktor X (wiem jedno:ja tych laurek nie tworzę).A te negatywne: nie wiemy kto pisze ,ani o kim.Dlatego też proszę zawsze podawać nazwisko instruktora jak i swoje.
Pozdrawiam.
Andrzej Pijanowski -kierownik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry