Widok

Czy jestem w przedszkolu?

Jestem stałą klientką, może nie odwiedzam manekina codziennie ale raz na jakiś czas i zauważyłam pewny mankament. Jeśli chodzi o jedzenie jest wszystko oki, duże porcje i smaczne, obsługa kelnerek też bardzo zadowalająca. Ale minusem jest czasem długi czas oczekiwania i brak stolików w natężonym ruchu, natomiast jak ruch jest mniejszy karygodne zachowanie dziewczyn robiących naleśniki. Przychodzę do restauracji żeby w spokoju zjeść i porozmawiać a nie słuchać śmiechów i żartów które dobiegają zza szyby. Czasami widzę jak ktoś tam skacze, biega , krzyczy, rozmawia przez telefon... to chyba nie najlepiej świadczy o waszym personelu.
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 5
 
menu: 4
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Po pierwsze sama reprezentujesz nienajlepszy poziom nie potrafiąc złożyć poprawnie zdania.
Po drugie naprawdę dziwne jest to, że w natężonym ruchu brakuje stolików, i serio dziwne, że długo czeka się na zamówienie. Nawet w fast food'ach jest czas oczekiwania, chyba, że myślisz, że naleśniki są pochowane pod patelniami i tylko się je wyciąga?! Gratulacje.
Kolejna sprawa.. jeżeli przychodzisz porozmawiać i zjeść to się tym zajmij, a nie tym co się dzieje dookoła, bo naprawdę zachowujesz się jak osoba, której się nudzi w życiu, a jedyną rozrywką jest pisanie tępych, bezsensownych komentarzy, które nic nie wnoszą.
Smakowało Ci cieszę się.
Dziewczyny naprawdę mają ciężką pracę stojąc całymi dniami, w upale nad patelniami, więc nie ma się co dziwić, że chcą w pracy się czasem rozerwać, tym bardziej, że nad wejściem nie widnieje napis Auschwitz, bądź więzienie o zaostrzonym rygorze...
Ogólnie Twój komentarz jest żałosny, a my i tak będziemy skakać, biegać, krzyczeć i rozmawiać przez telefon za szybką. :-)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nikt wam nie placi za bieganie, krzyczenie czy prowadzenie prywatnych rozmow telefonicznych w godzinach pracy, tylko za robienie naleśników! Więc jeżeli jest "za ciężko" to może warto pomyśleć o czymś mniej wymagającym. Konstruktywna krytyka ze strony klienta powinna być przyjęta z pokorą...do przemyślenia...i wyciągnięcia wniosków!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Kobieto! Masz 32 lata a zajmujesz się takimi pierdołami jak opinie na trojmiasto.pl !? Szczerze? Żal mi takich ludzi,bo świadczy to tylko o tym, że nie mają swojego prywatnego życia i zajmują się życiem innych. Musisz być strasznie nieszczęśliwą osobą... Może czas wziąć swoje życie we własne ręce a nie patrzeć jak przez nie przecieka?...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry