Widok

Czy ktoś z Was był juz w Arabeskafitness Club na ul. Chylońskiej?

Witam chciałabym się trochę wziąć za siebie w nowym roku i wpadłam na pomysł, że zacznę ćwiczyć, niedaleko mnie otworzono niedawno nowy Fitness na ul. Chylońskiej Arabeska. Miesci się on w Hotelu Mitro w piwnicy, może któraś z Was już tam była i może coś więcej opisać? Jakie wrażenia? NA zdjęciach na stronie wygląda fajnie, a jak reszta, jak trenerzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kiedy Hotel Mitro leży na Leszczynkach?Przecież to CHYLONIA
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale stacja leszczynki, dlatego nie chylonia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ale stacja Leszczynki leży w granicach dzielnicy CHYLONIA proponuję poczytać trochę o granicach dzielnic lub zobaczyć mapę z podziałem na dzielnice
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
a wracając do mojego pytania, czy ktoś był w arabesce i może coś napisać więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście nie byłam na zajęciach ale byłam w środku, bo zaprowadzam tam co tydzień moją córkę na zajęcia baletu, dziecko jest zadowolone, widać postępy po miesiącu ćwiczeń. Trenerka jest sympatyczna atmosfera miła wystrój fajny, córka przychodzi do domu i dalej ćwiczy więc wg mnie dobra oznaka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę regularnie na zajęcia TBC i trening obwodowy, jestem bardzo zadowolona, co najważniejsze, klub mam pod domem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry