Widok

Czy można wypowiedzieć umowę z JPK gdy transfer jest niższy niż na umowie?

Witam serdecznie,

Na umowie posiadam napisane że przepustowość łącza jest do 50 Mb/s, a przepustowość łącza od 4 dni nie przekracza 5 Mb/s. Czy można zerwać bez żadnych konsekwencji umowę na dostarczanie usługi internetowej z firmą JPK w Straszynie, gdy firma nie wywiązuje się z umowy na dostarczanie usługi internetowej. Zgłaszałem problem telefonicznie do biura obsługi klienta, powiedziano mi, że przez przypadek ktoś coś wyłączył i Pan w biurze obsługi nie wie kto to zrobił i ciężko to ustalić.

Proszę o fachową poradę w tej spawie. Np. ustawę, pismo itp potwierdzające że jest możliwość zerwania umowy w takiej sytuacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z chęcią tez się dowiem, od jakiegoś czasu mam straszne problemy z internetem, tragedia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli usługodawca nie wywiązuje się z umowy to zawsze można rozwiązać taką umowę bez konsekwencji. Oczywiście warto też zebrać jakiś materiał dowodowy, aby mieć argumenty w ręku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry