Widok

Czy musi tak być?

SP 39 Temat dostępny też na forum:
nie polecam tej placówki , brak zainteresowania dziecmi ....poza świetlica ....tam jest ok, placówka działa na zasadach strej szkoły, ale o niskim poziomie nauczania tłumacząc wszystko podstawa programowa , niewiele nauczycieli z prawdziwego zdazenia....chcacych pracowac z uczniem , indywidualnosci jeśli sa sa gaszone nawet przez wychowawców, szkoła nic dobrego dla ucznia , ale dla niej ,,,,wszystko....jedyny plus to basen.....jeśli maja Państwo jeszcze wybór ,,,to poślijcie dzieci do innej placówki milej, taniej i przyjemniej traktujacej dzieciaki.....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam moj syn uczeszcza do tej szkoly hmm nie widze problemu mozesz wiecej napisac w czym rzecz ?z gory dzieki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda co piszesz. Ja swoje dzieci posyłam do SP28 w Babich Dołach. Cudowna szkoła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znam tej placówki ale każda ma inne p[odejście niz w tej komunie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dzieci uczęszczały do szkoły 39 do trzeciej klasy było super-świetna pani wychowawczyni,basen itp.A później .... zupełnie nie kompetentna wychowawczyni, brak pomocy ze strony dyrekcji ,a zwłaszcza zrozumienia i pomocy -szkoła "zamiata" problemy pod dywan ,by nie stracić dobrej opinii - porażka :(
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj zamiata wielką miotłą pod dywan.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie uciekajcie z tej szkoły !!!!!!!!!!!!!Masakra!!! Ryba psuje się od głowy. Dziecko bało się wychowawczyni katechetki ss i pedagoga szkolnego. Problemy zamiatane pod dywan albo sugestie zmień szkołę!!!!Teraz jesteśmy w gimnazjum i jest super. Szkoda lat szkolnych na tę budę. sp 39 jest na internetowej czarnej liście pracodawców, tu akurat się nie dziwię.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry