Widok

Czy pływanie naprawdę jest TAK korzystne?

Pływanie przypuszczalnie bardzo pomaga w rozładowaniu napięcia mięśniowego i ogólnie pomaga w kręgosłupie. Czy w tym względzie rozciąganie jest podobne do pływania, czy może jest to inny rodzaj rozładowywania napięcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest korzystne :) A jak ktoś chce naprawdę dobrze pływać, bądź nawet pracować jako instruktor, to mega polecam tego typu szkolenia - https://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-instruktor-plywania/ to jest super sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednym słowem pomaga :) A jeśli chcesz być dobrym pływakiem, a nawet instruktorem, to takie szkolenie powinieneś otrzymać. basketball stars
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy ruch jest bardzo korzystny dla ciała. Ja od lat przeplatam rower z bieganiem i to jest super sprawa dla wydolności, kondycji i zdrowia przede wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też ostatnio wyciągnęłam rower z piwnicy i mam zamiar zacząć rekreacyjną jazdę. Potrzebuje tylko dobrego oświetlenia do jazdy po zmroku bo stare lampki już nie domagają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie się sprawdza lepiej niż siłownia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry