Widok

Czy tuchomska juz skonczona?

Czy tuchomska juz skonczona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jest skończona

Jak można zrobić nową drogę i wszystkie studzienki od razu do poprawy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

100%!!

bo coś badziewnie ostatnią warstwe wylali i chyba przez te duże wyspy z kostki paprali się z tą rozścielarką

a ktoś nie narzekał i odebrał

Bardzo dobrze się jeździ piękna droga można firmę pochwalić i dać im premię co za luksus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dobrze się jeździ? Mam zupełnie odmienne zdanie. Jak można zrobić asfalt i nawalić tych hopków tyle, że czas przejazdu nie uległ zmianie? Ja tamtędy szybciej niż 20 km/h nie jeżdżę, bo nie mam zamiaru się trochę rozpędzać i zaraz wyhamowywać do zera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

trzeba sie dostosowac do warunkow powiatu kartuskiego :)

No właśnie po to zebys szybciej nie jeździł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

I tak nigdy nie pędziłam tą drogą. A teraz i tak jeździ się fatalnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak

Były dziury źle.. jest asfalt dalej źle.. nie dogodzi mieszczuchom
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

"nie pędziłam ta drogą", wszystkie baby w tej wiosce jeżdżą jak jakieś tępe przecinaki, ostatnio mnie jedna przed pocztą na łuku wyprzedzać zaczęła bo za wolno jej jechałem 40km/h , dwójka dzieci bez fotelików z tyłu golfa super rajdowej fury, zesrakała się jak pojawił sie samochód z naprzeciwka, na szczęście zwolnił i mogła sie zmieścić, dalej zero patrzenia na prawo aż do borowieckiej auto podskakiwało na chopkach aż miło co taki tempy babsztyl ma w tym czymś czego nie ma?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy za dowód anegdotyczny. Wszystkie baby. Wszystkie bez wyjątku tak jeżdżą!!! Ten przykład odzwierciedla postawę wszystkich kobiet. Jak ja jeżdżę powoli Tuchomską i jestem kobietą i facetom gotuje się krew i mnie zaczynają wyprzedzać, to znaczy, że wszyscy faceci są głupi? Czy może znaczy to tyle, że po prostu akurat oni są pieniaczami i wolą ryzykować rozjechanie pieszego na poboczu? A jak się rozglądam na prawo, czy ktoś nie wyjeżdża i zwalniam na hopkach, to znaczy, że tak naprawdę jestem facetem, bo przecież wszystkie kobiety jeżdżą źle?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się jesteś facetem, ale to wyróżnienie w naszym kraju gdzie rządzi stary sfrustrowany kawaler, który ceni tylko małżeństwa i przygrywają mu kolesie w sukienkach...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po co wszędzie wrzucać politykę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po to że jest wszędzie i jest wszystkim wbrew temu co byśmy chcieli a przede wszystkim reguluje twoje życie we wszystkich aspektach, pan i pleban mogą wszystko. Polityka zrobiła też tuchomską więc to chyba uzasadnione...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Musisz obrażać myślisz że faceci jeżdżą rozważniej? Też pędzą a potem hamują przez policjantem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety pojazdy uprzywilejowane (pogotowie/straż/policja) też będą musiały wolno jeździć. Same skrzyżowania równorzędne (plus za wyraźne ich oznaczenie) wystarczyłyby, ewentualnie fotoradar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam te same odczucia... Dlaczego w innych miejscowościach można zrobić dobrze, a w Baninie jak zwykle coś na odwal. Jak już w końcu wydają te nasze ciężko zarobione pieniądze na zrobienie drogi, których to niema zbyt wiele w Baninie, to niech przypilnują, żeby to było zgodnie ze sztuką... a nie na zasadzie - niech się cieszą, że w ogóle coś robimy... Mocno mnie to irytuje..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego mają robić dobrze? Ktoś nie stąd z polecenia kogoś nie stąd za pieniądze nie stąd zawsze zrobi na odpier**l. Pieniądze jeśli się znajdą to są z Żukowa. Jaśnie wielkie miasto Żukowo tylko u siebie robi porządnie równiutko z kosteczki i asfaltu, chodniczki, lampy, kontroluje wszystko po zrobionej robocie...
A Banino to dla nich jak obora... krowy i swinie ktorym trzeba rzucić ochłapy. Dalej wybierajcie tych samych co to obiecują tylko. A oni co parę lat śmieją aię z was okrutnie po wyborach. Chcecie zmian: zmieńcie władzę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może czas działać w kierunku oddzielenia się - utworzenia gminy wiejskiej Banino. By był ktoś stąd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie dlatego, że na zamieszkałych 10 tys ludzi w Baninie, odprowadza podatki do gminy 4 tys ludzi....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd wiesz

Ciagłe jęczenie z tymi podatkami, meldunkami w Baninie a może tak miasto Żukowo pochwaliloby sie jaki procent żukowian płaci podatki i w jakiej kwocie?

Aby odprowadzać podatki do gminy nie trzeba zmieniać meldunku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie nieskończona. jeszcze maja raz gładzić i potem polerować ten asfalcik

Mają ja przedłużyć o 100 m za dwa tygodnie mają lać asfalt ten który miał być położony na Borowieckiej dlatego bo była nieprzemyślona decyzja Władz Żukowa by kłaść asfalt w lesie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już ja to widze...

Nie prawda, nie ma kanalizacji

Masz rację tylko oni na Borowieckiej robią co chcą i ich nieprzekabacisz bo to jest klika byłych i teraz zadzacych nam Włodarzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I trzeba natym pomyśleć i za nich się.wziasc bo to jest klika starych jak i nowych Włodarzy bo kto to widział wylewać asfalt w lesie i jeszcze ci mieszkańcy nic nie dopłacają do inwestycji a jak z wielkim byłem załatwiasz sprawy z położeniem płyt yumb to są jeszcze problemy i trzeba za tą inwestycję w połowie dopłacić gdzie tu szukać rozwiązania trzeba ich wymienić bo jeszcze widzę że żądza między sobą dawni kolesie

najpierw to kup sobie słownik, bo nie da się czytać tego bełkotu

ale no jak skończona ??? przecie maja jeszcze śrutować asfalt by się lokalni rajdowcy nie pozabijali od razu tam....

od szkoly do polnej usuwaja asfalt. Chyba rzeczywiscie za szybko jezdzili :)

niech cały usuną i zrobią w lesie

Czy ktoś może mi wyjaśnić w jakim celu frezowali część asfaltu na Tuchomskiej do ul Polnej i po co na dalszej części asfaltu w kierunku Tuchomia obrabiają studzienki kanalizacyjne kamieniem? A ponadto z jednej strony ulicy miało być korytko odprowadzające deszczówkę bo nie ma kanalizacji deszczowej a jest wysypany asfalt frezowany który po kilku ulewach wypłucze woda.

A no dlatego, że były na tym odcinku "fale dunaju". A studzienki poprawiają tanim kosztem. Jak ktoś spier.olił na dzień dobry poziom warstwy ścieralnej z poziomem studzienek.

Jedna ze studzienek do tej pory jest całkowicie zalana asfaltem na wysokości skrzynki elektrycznej przy Tuchomskiej 61 i mimo powiadomienia wykonawcy tak zostawili. Obrabiają studzienki obok a tą zostawili nie wiem dla kogo.

Witamy w gminie Żukowo

Cena czyni cuda

nie, nie to kawałek testowy który będą śrutować ....

Odcinek specjalny na trasie

to będzie trasa kombinowana dla lokalnych rajdowców asfalt + szutr z OS przy krzyżu :)

Inne tematy z forum Banino

Biało rudo bura kotka (6 odpowiedzi)

Witam, zaginęła kotka (biało rudo bura). Jeżeli ktoś widział to proszę o kontakt 725 048 298 lub...

Sprzedam (4 odpowiedzi)

Witam mam do sprzedania nowy pasek CK dlugosc 120cm. Cena 90zl.794143550

Wystawianie pojemnika na śmieci przez sasiada (19 odpowiedzi)

Mój sąsiad notorycznie wystawia swój pojemnik na śmieci przed moją posesją ponieważ zrobił...

do góry