Widok

Czy twoja druga połówka lubi twój samochód?

Właśnie dowiedziałem się dzisiaj, że mój znaczący inny nienawidzi mojego amg GTS. Powiedziała, że jest niewygodny, głośny i ma trudną jazdę (zgadzam się z trudną jazdą). To było dla mnie zabawne, ponieważ zwykle nie dba o samochody, które kupuję i bardzo idzie z prądem. Dla entuzjastów samochodów, czy Twoja druga połówka lubi Twój samochód? Czy to sprawia, że zastanawiasz się dwa razy, zanim kupisz konkretny samochód?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę, że masz jakiś kompleks
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak druga połówka ma trochę oleju w głowie to nie zwraca uwagi na to czym jeździsz a przede wszystkim jeździ swoim żeby nie musieć wysłuchiwać jak to się podniecasz kawałkiem blachy i irytujesz zarazem jak ci auteczko twoje ukochane pobrudzi od buta w środku lub co gorsza rysie paznokciem zrobi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry