Widok

Czy uważacie że trzeba coś zmienić na Pogórzu Dolnym

Witam !!
Zwracam sie do was czyli czytelników z pytaniem ?? Czy uważacie że coś trzeba zrobić z pogórzem dolnym ???
Ja uważam że Na tej dzielnicy Gdyni nic nie ma ani bankomatu ani porządnych dróg ani nic , Sadze że coś trzeba z tym zrobić . Czekam na wasze propozycje :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Propozycje? Czyli jak napisze ze mi kina brakuje, to je postawisz...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie ale mam na myśli takie najpotrzebniejsze rzeczy dla naszego osiedla
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To znaczy co? Brakuje automatów z torebkami na psie odchody. Moze jak jeden i drugi Kowalski by zobaczyli, ze jeden z drugim sprzataja po swoich pupilach to w koncu by bylo czysciej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale automaty sa bo z nich korzystam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
DROGI,DROGI,DROGI,DROGI,DROGI,DROGI,DROGI...............
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, zgodzę się z tym że nasza dzielnica jest opuszczona przez urząd miasta i wszystkich radnych, jest ponuro i beznadziejnie, drogi po jakich jeździmy to koszmar, spadł śnieg to drogi dwu kierunkowej zrobiła się jedno kierunkowa bo nie ma komu"radnemu" zgłosić tego żeby wywieźli, bankomat by się przydał jakiś PKO Bp czy coś podobnego, sklepy są za krótko czynne, brakuje również parkingów ludzie stawiają auta wszędzie gdzie popadnie. Uważam że i tak to nic nie wskóra chyba że znowu jakieś wybory się zbliżają bo ostatnio to nawet żarówki w latarniach wymienili.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam biedronka apteka i bankomat.my nic niemamy to prawda!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam tu od 3 miesiecy i przede wszytkim wkurza mnie brak drog. to jest cos strasznego,bo zanim dojde do przystanku to pokostki przy takiej pogodzie jak teraz jestem w blocie. i brak sklepow,bo tu sa 3 spozywczaki na krzyz, gdzie miesa na obiad nie kupisz, a bulka tarta 3 zl kosztuje... takich cudow to nawet jak w krakowie mieszkalam to nie widzialam :/
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olu całkowicie się z tobą zgadzam problem utwardzenia ulic jest najważniejszą sprawą.Nurtuje mnie jeszcze sprawa wyrzucania śmieci przy torach.Ludzie opamiętajcie się niedługo nie będzie nas widać z tej kupy śmieci.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem to przydałoby się zmienic ludzi bo poki co z takimi mieszkancami (nie mowie o wszystkich sa wyjatki) nie ma co zmieniać, ani budowac bo wszystko zniszcza czy zdewastuja !! przystanek na złotej-pomazane szyby, wyrywane wrecz siedzenie i sami gówniarze przy piwku tam siedza, automaty na psie odchody tez sa i po co ?? woreczki sa uzupelniane, a dzieciaki laza wyciagaja a potem walaja sie one po calej ulicy, ludzie nie maja na tyle kultury zeby posprzatac po swoim psie a co wiecej malo osob jest ktore wyprowadzaja swoje pupile, bo albo sa uwiazane na smyczy kolo budy, albo lataja po calej wsi. moim zdaniem nalezaloby cos zrobic wlasnie z takimi psami bo dzieci sie bawia a psy lataja do czasu poki nie stanie sie komus krzywda. Niestety tak to widze
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
calkiem niedawno ucielkam z pogorza dln. zawsze meczylo mnie, ze obluze, oksywie, pogorze gr. maja swoje duze sklepy. ja albo musialam drozej robic zakupy w osiedlowch pod blokiem, albo zasuwac do kauflandu/ biedronki/ lidla. pchajac wozek dla blizniakow wcale nie wyglada to rozowo. po co mi na miejscu black red white. lepiej biedronka albo jakis inny psi market. miejsce napewno da sie wygospodarowac.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wszystkim można dogodzić, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał. Jedni mają duży sklep meblowy za to inni biedronki czy lidle. Polacy nie umieją się cieszyć tym co mają, potrafią tylko narzekać. Nie widzę problemu aby podjechać autobusem 198 pod sam Kaufland. Sklep nie jest problemem dla Pogórza Dolnego. Inni piszą o kinie a na cholerę nam tu kino, trzeba ruszyć tyłki i pojechać na spacer do Gemini.
Jedynym słusznym problemem to są boczne drogi ale i tak jest różnica między aktualnymi drogami a tymi jak się wprowadzałem w 1992r.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja uważam że pierwsze co trzeba zmienić to ludzi tutaj mieszkających. Oczywiście że 80% mieszkających tutaj to porządni ludzie ale niestety 20% to patologia. Ja się stamtąd wyniosłam 2 lata temu na szczęście. Teraz jak wracam tam często do znajomych to widzę że nic się nie zmieniło. Oczywiście że przydałby się bankomat i porządny sklep ale jakoś się nie zanosi na to żeby ktoś coś tu postawił. To dzielnica zapomniana przez miasto i dlatego menelstwo się tutaj sprowadza. Część z nich jeździ fajnymi furami dla szpanu a w domu nie mają co do gara włożyć. Niestety ale patologia na tym osiedlu to normalność i nie zanosi się żeby miało się to szybko zmienić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
biedronke mają zrobić w miejscu starego samu, co za tym idzie będzie i bankomat euronetu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież w miejscu samu i okolicach Targo stawia 3 bloki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, przydałyby się schody łączące pogórze dolne z górnym z ulicy Platynowej. Pełno ludzi łazi tymi krzakami i nic nie robią w tej sprawie z tego co wiem, gdy kiedyś pisano petycje w tej sprawie, że ludzie z dolnego nie mają jak podejsć do kościoła na górze to zaraz postawili Kościół JUdy na Unruga - napewno kosztował więcej niż schody....
Mam małe dziecko i strach mnie ogarnia gdy wybierzemy szkołe u góry zamiast SP39 i będzie samo tamtędy wracało..Na złotej jak na wiosce nie da się przejść żeby jakiś burek na luzie nie ganiał po ulicy. Tragedia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie te PSY ! Niby wszystko ok, sa spokojne, ale do czasu az im cos nie odbije, jesli ktos ma dziecko to strach aby wychodzilo na podworko,
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogórze dln. uważam za dzielnice patologiczną!
Brak placów zabaw dla dzieci, sama patologiczna młodzież z browarami i inne patologiczne mordy naookoło.

Bardzo żałuję że ku[pilam tu mieszkanie, marze o chwili kiedy się wyniosę z tego koszmaru.

Brak sklepu większego jak słusznie ktoś zauważył- z wózkiem ciężko targać zakupy autobusem!

Brak jakiegokolwie bankomatu

Syf kiła i malaria
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zaorać wszystko i wybudować coś lepszego od nowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmm, to faktycznie dziwne, na Obłużu są 4 biedronki a na PGDln ani jednej? Nie znam za bardzo tych dzielnic bo dopiero się wprowadziłam do 3miasta ale byłam dwa razy na PGDln i widziałam faceta tak pijanego, że się przewrócił na przejściu i nie mógł wstać, jakieś pawilony z meblami sprzed 20 lat i wywieszone wiejskie ciuchy, faktycznie mi tak wsią zapachniało;-0
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak można wszystkich wrzucać do jednego worka .Każda dzielnica ma swoją patologie ,jadąc na Obłuże też widzę wciąż te same twarze pod sklepem i co wszystkich tam mieszkających mam zaliczyć do patologii .Brak dużych sklepów ,bankomatów to sprawa urzędników ta dzielnica jest przez nich omijana szerokim łukiem ,chociaż ostatnio się to zmienia.więc powstrzymaj się od oceny ludzi tylko po tym gdzie mieszkają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

rondo jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry