Widok

Czy warto studiować?

No właśnie, to jest bardziej ogólne pytanie - jak wam się wydaje, czy warto jeszcze studiować? Jeżeli tak, to jakie kierunki? Jakie kierunki lepiej sobie odpuścić? Jakie opcjonalnie korzyści niesie studiowanie - w końcu to 5 lat wyjętych z życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba sobie rozpisać wszystkie za i przeciw. Moim zdaniem, więcej jest jednak plusów. Studiowanie z mojego punktu widzenia to całkiem dobra opcja, zwłaszcza, że edukacja jest darmowa. Student może też liczyć na liczne przywileje natury finansowej. Tańsze mieszkanie, tańszy transport, tańsze usługi - np usługi bankowe - ot chociazby tańsze kotna bankowe: porównanie kont studenckich -> http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php
Krótko mówiąc warunki są sprzyjające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry