Widok

Czy warto uprawiać sport?

Tak się składa, że większość moich kolegów nie uprawia żadnego sportu. Ich zdaniem nie jest on im do niczego potrzebny i twierdzą, że mogą wykazać się w inny sposób. Co myślicie o takich ludziach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może nie tyle o ludziach, ale uprawianie sportu zawsze może przynieść jakieś korzyści, nawet samo wyjście z domu.

Ja nie wyobrażam sobie życia bez uprawiania sportu. Nie tylko nie pozwala mi marnowania czasu, ale wzmacnia moje ciało, dostarcza energii życiowej, unikania biernego spędzania czasu przed telewizorem. Trenuję capoeirę https://capoeira24.pl/ bo zależy mi na poprawieniu kondycji, a ten rodzaj sportu jest do tego idealny. A przy tym trenując capoeira znakomicie się bawię, jest po prostu wesoło! :)

Inne tematy z forum Sport

Martes Sport- nie uznana reklamacja. (98 odpowiedzi)

Po 5 miesiącach niezbyt intensywnego regularnego biegania, cholewka w bucie Nike przetarła się....

jakie słuchawki do biegania? (73 odpowiedzi)

chodzi mi o słuchawki dokanałowe. przystępne cenowo max.100PLN. możecie jakieś polecić, zeby nie...

Dzwonek na telefony komórkowe (5 odpowiedzi)

Wystarczy kilka kliknięć myszą i krótkie połączenie, a sygnał wybierania to tylko jedna z wielu...

do góry