Widok

Czy warto zakupić dywan typu Shaggy do salonu?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witajcie! Mam pytanie. Zakochałam się ostatnio w popularnych włochaczach. Zauroczyła mnie jego miękkość.. Tylko zastanawiam się, czy taki dywan nadaje się salonu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sieci możesz znaleźć informacje, że taki dywan nie nadaje się do salonu z racji trudności w utrzymaniu go w czystości, ja jednak uważam, że to nie jest do końca prawda. Według mnie shaggy doskonale nadaje się do salonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak właściwie jest z tym czyszczeniem? Czy to rzeczywiście aż tak bardzo kłopotliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ciężko się odkurza a i tak odkurzanie nie załatwia sprawy i trzeba iść na trzepak, porządnie taki dywan przetrzepać i dopiero wtedy wszystko z niego wyłazi i można wtedy odkurzać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zdania, że nie bardziej kłopotliwe niż czyszczenie każdego innego dywanu. Wiadomo, że dywan się brudzi i trzeba go czyścić i nie ma znaczenia wysokość runa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja widzę różnicę , wlochacz wymaga dużo więcej uwagi niż zwykły dywan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, odkurzanie jest tym trudniejsze, im wyższe jest runo. Ale jeśli będziemy pamiętać, żeby czyścić dywan z okruchów regularnie to nie powinna być problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze to nie dopuścić do wdeptania okruchów pomiędzy włosie, bo wtedy rzeczywiście ciężko się ich pozbyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dywan typu shaggy to świetny pomysł! Pięknie się prezentuje i zawsze robi wrażenie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda. Odpoczynek na takim dywanie to prawdziwa przyjemność :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie lepiej zainwestować w olej koloryzujący do drewna i nie kłaść dywanów, które są generatorem kurzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włochacze najczęściej pojawiają się w sypialni, ale w salonie też świetnie spełniają swoje zadanie, ja osobiście polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sporo naszych klientów kupuje dywany shaggy do różnych pomieszczeń, w tym do salonów, ze względu na ich uniwersalny design, który pasuje do większości aranżacji. Taki dywan po prostu świetnie się prezentuje w różnych wnętrzach. Jeżeli salon jest normalnie użytkowany, to dywan shaggy może tu być dobrym rozwiązaniem. Ale pod jednym warunkiem, że pamiętamy o jego częstym odkurzaniu (najlepiej kilka razy w tygodniu). Powinno się to robić dokładnie, mocnym odkurzaczem i ssawką bez włosia.

Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba mnie przekonaliście! Dziękuję za wszystkie wskazówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Aniołki

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

do góry