Widok

Czy wasze dzielnice są tak zasrane jak Chełm

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Na chełmie trudno przejść chodnikiem aby nie wdepnąć w psią kupę. Czasem wystarczy wysiadając z auta postawic stopę na ziemi i już trzeba czyścic buty.
Na trawnik lepiej nawet nie zerkać nie mówiąc już o wchodzeniu same g...
Czy w innych dzielnicach Gdańska też jest tak dużo psich kup czy tylko na chełmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chlopie! musze Ci powiedzieć że stawiam wszystkie swoje pieniądze że Morena na której mieszkam jest o wiele bardziej osranym miejscem przez pieski niż Chełm! Podobno po weujściu naszego kraju do UE wymagane jest już zbieranie odchodów swoich pupili? Z tego co widzę po moich sąsiadach to jedynie z zadowoleniem przyglądają się jak ich pupilek wali kupę na trawnik albo do piaskownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mieszkam na Morenie - masz rację, Morena jest obsraną dzielnicą. Według mnie wogóle głupotą jest trzymanie psa w 50 metrach. Ale jak już ktoś zdecyduje się na zamęczanie zwierzaka, to niech sprząta gówienka po swoim pupilu.
Przecież taka ilość psich odchodów może być groźna - bakterie, zarazki nie mówiąc już o estetyce i kulturze ...
Bo tylko kulturalny człowiek sprzątkie psią kupę, wieśniaki uważają "zwalił kupę, to niech se leży, przecież to takie naturalne".
Panowie i Panie - weźcie się za sprzątanie gówien swoich psów !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak w innych dzielnicach to nie wiem - ale kto powiedzial kultowy tekst : "Co mi tu Pani nim sra pod oknem !!!!!?????"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry