Widok

Czy znacie firmę Nuga Best?

Jak wyglądają zarobki i godziny pracy? Czy wypłaty są na czas, czy trzeba walczyć o własne zarobione pieniądze?
Umowa? Czy umowy są rejestrowane, bo na forum w Poznaniu znalazłam informację, że nie rejestrują, nie odprowadzają składek i problemy z wypłatami? Jak to wygląda w Gdańsku?

Posiadają różne urządzenia medyczne. Nie znam się na tym. Możecie mi proszę doradzić, czy te urządzenia to nie naciąganie ludzi i czy są zdrowe, chodzi mi zwłaszcza o te długie fale podczerwone. Firma z Korei Południowej i urządzenia wydają się być w zgodzie z naturalną medycyną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem lekarzem ortopedą.Pracuję w warszawskim szpitalu.już od lat kieruję moich pacjentów do tej rehabilitacji.nie wiem odnośnie pracy, mogę tylko powiedzieć odnośnie stosowanych tam metod.nie jest to naciąganie ludzi.Pole Magnetyczne, Podczerwień...Jeżeli chodzi o fizykoterapię-to są lecznicze metody.wielu moich pacjentów pożegnali się z bólem.stretching kręgosłupa, masaż-to wszystko co oni stosują to jest rehabilitacja medyczna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Lekarz, który ukończył studia winien posługiwać się poprawną polszczyzną... tu jej brak. Się twierdzić, iż nie jest to wiarygodna opinia a na pewno nie pochodzi od lekarza.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowieku! Mieszkamy w uni europejskiej i powinnismy znać angielski czy to jasne dobry lekarz leczy ludzi a nie języki to w interesie pacjenta jest znać przynajmniej angielski a jak się niezna to zawsze można skorzystać z tłumacza . W obecnym czasie ludzieprzemieszczaja się na różne zabiegi medyczne chodź by do tak egzotycznego kraju jak Chiny przecież było by kompletna bzdura uczenie się chińskiego czy mandaryńskiego .w Polsce ciagle funkcjonuje pogląd fałszywy ze wszyscy musza dostosować się do polskich realiów ale my sami uważamy ze nie musimy. Tak jak rozmawiałem w Polsce z taksówkarzem który twierdzi ze Uber zatrudnia hindusów Ukraińców którzy często nie umieją dobrze mówić po polsku i że to problem i niepodobni jeździć w Polsce Uberem . A w Polsce przyjeżdża wielu turystów z całego świata wiec wielu polskich taksówkarzy nie posługuje się żadnym językiem czy to miało by ich dyskredytować jako kierowcy taksówek ? Byłoby śmieszne gdyby do przetworzenia chińskiego turysty trzeba było znać Chiński .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Od tygodnia chodzę na masaż w salon Nuga Best we Wroclawiu i czuję się fajne. Mam 23 lata ale już plecy bolą. Polecam pospróbować wszystkim, zwłaszcza że jest darmowe.
mają również oficjalną stronę internetową, na której można zapisać się na masaż. https://nuga.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z ciebie jest lekarz jak z koziej d*py trąba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodze na te masaże od 10 dni,poprwe zauwazylam po 3-cim zabiegu,ale samopoczucie i wyciszenie nerwow,to naprawde fajnie sie czuje i mniej bolu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Łóżko Nuga Best daje maksymalny efekt, jeśli otrzymasz instrukcje w salonie, a następnie w domu poddaj się masażowi dwa razy dziennie przez 40 minut. Wtedy będzie wynik. Każdy lek lub technika działa tylko wtedy, gdy instrukcje są dokładnie przestrzegane. Sprzęt Nuga Best działa w ten sam sposób. Możesz dowiedzieć się więcej o wyposażeniu firmy Nuga Medical, wybierz adres salonu na stronie Nuga Best https://nuga.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry