Widok

Czynsz za mieszkanie 55m2

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Drodzy mieszkańcy, jakie są kwoty czynszu za mieszkanie 55m2 na brodwinie? Co ogólnie sądzicie o dzielnicy, warto kupować w wielkiej płycie? Słyszałem, że te bloki przewidywano, że będą stać 30-50 lat, nie więcej, czy w związku z tym warto kupować mieszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Slyszales zeby gdzie wielka plyta sie "zwinela" ? skoro bloki so odnowione i ocieplone to wg mnie warto inewstowac w takie mieszkanie.
Minusem wielkiej plyty sa napewno "niezyciowy" rozklad pokojow i ciasnota w lazienkach i kuchniach.
Brodwino ma ciekawa lokalizacje, zarowno sopot, gdansk czy gdynia sa w zasiegu reki. Otoczony z 3 stron lasem. Jest gdzie spacerowac, wyprowadzac psa. Dojazd jest dosc kiepskawy wg mnie, malo linii autobusowych, SKM w miare blisko, najlepiej rzecz jasna miec wlasne auto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czynsz za takie mieszkanie głównie zależy od tego jaką kto lubi trzymać temperaturę w mieszkaniu, plus i le wody zużywa.

Orientacyjnie powiem że za takie mieszanie latem płaci się około 350 zł a zimą 700 zł (bo z ogrzewaniem) ale znam ludzi którzy lubię temp +25 i często wietrzą i dla nich czynsz zimą może być nawet 1000 zł

Ogrzewanie dostarcza Gdyńska firma i ceny są wysokie mimo liczników ciepła i wody na pewno w Gdańsku są niższe ceny.

To najtańsze osiedle w Sopocie wiec coś za coś, a jeśłi chodzi o autobusy to nie ma tragedii bo są chyba co około 15 minut i nie potrzeba żadnego auta bo pieszo do SKM jest od 10 do 20 minut (zależy jak daleko blok od SKM)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialem mieszkanie w wielkiej plycie i niestety zylo sie kiepsko. Wiekszosc blokow - budowa b slabej jakosci, winde slychac non stop z korytarza, sasiadow jak stukaja tez. Oplaty bardzo wysokie -zalezy jaka spoldzielnia ale ogolnie u mnie wygladalo to naprawde zle. Naokolo sami starzy ludzie i szczekajace psy, niekiedy smrod na klatce z piwnic/zsypow, wizualnie nieciekawie. Ciesze sie ze juz tam mnie nie ma i wiecej w taki blok bym nie zainwestowal swoich pieniedzy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
10 do 12 zł/ m2 - tyle sie placi za mieszkanie za czynsz z ogrzewaniem -jezeli w miare oszczedzasz . wszystkie spoldzielnie maja podobne kwoty. Kwota -średnioroczna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, ja płacę 400zł czynszu a raz do doku przychodzi wyrównanie za ogrzewanie i na przykład trzeba dopłacić jednorazowo 300 albo 800 złotych jak jest sroga zima :)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry