Widok

Czytam te opinię o Agacie i DTSie i muszę się wtrącić.

Agata Meble (przynajmniej salon w Rumi) - ok, zgadzam się i również nie polecam (opisałem swoje żale w innym wątku).
Jednak jeśli idzie o DTS, obsługujący rumski salon - tu się nie zgodzę z krytycznymi opiniami. W moim przypadku panowie z białego Merca spisali się na medal (pomimo, ze w nerwach na nich w pierwszej fazie wylałem swoją złość ale przeprosiłem). Panowie przybyli terminowo, byli uprzejmi i cierpliwi (zwłaszcza po moim darciu japy) a nadto - bardzo profesjonalnie, wykazując się dużą pomysłowością i sprytem, próbowali delikatnie wcisnąć do mieszkania mebel (co do wymiarów którego zostałem wprowadzony w błąd przez obsługę Agaty). Tak to z mojej perspektywy wygląda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahah widzę, że ekipa z merca rządzi ;p Chyba wszyscy ich znaja i slusznie, bo faktycznie takich firm dostawczych, tak pomocnych i terminowych jest faktycznie niewiele. Ostatnio dźwigali nam na drugie piętro kanapę z salonów agaty. Namęczyli sie biedni, bo windy oczywiscie u nas brak, ale nawet nie pisnęli słówkiem. Dostali za to porzadny kawał sernika jak to u mnie ;p to tez dobra wędka na przyszlosc zeby sie nie zniechecali ;D Co do samych salonów agaty to tutaj mam spore Ale jesli chodzi o obsługe i te cala nagonke na salon w Rumi. Od przeprowadzki czyli juz pewnie jakis dobry rok jestesmy z mezem systematycznie u nich. Za kazdym razem ta sama sympatyczna gadka i propozycja pomocy. Nigdy nikt nie przeszedł obok nas obojetnie! Chetnie służą rada, podsuwaja pod nos katalogi z najnowszymi kolekcjami. Nie mamy im nic do zarzucenia absolutnie. Zreszta no ddlatego tam jednak wracamy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam - ekipa z DTSu (goście z białego Merca), to naprawdę solidne chłopaki. Firmy transportowe a zwłaszcza wszelkie kurierskie, powinny wysyłać swoich pracowników do tych panów na szkolenia.
Po realizacji mojego zamówienia aż miło było dać chłopakom sowity napiwek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry