Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolka - opinia wątek zamknięty proszę omijać ten sklep szerokim łukiem.!!!!!!!!..montażysta nijaki pan...
~Jolka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

Karola - opinia wątek zamknięty Najlepsi w Trójmieście! Wybór bardzo duży, świetnie wyeksponowany ! Obsługa...
~Karola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Qwertyx - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Najlepiej by było dla monterów tej firmy gdyby najpierw były...
~Qwertyx
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Polecam podłoge z montażem wątek zamknięty Bardzo polecam sklep i zakup paneli podłogowych z montażem. Sprawnie,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

masakra wątek zamknięty Masakra, otrzymałam felerne drzwi po 5 tygodniach czekania, po czym okazało...
~kat
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Ostrzegam ! Uwaga !! wątek zamknięty Kilka tygodni temu zamówiłam drzwi w tym salonie. Do pomiarów wnęk pod drzwi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

polecam salon DDD Gdańsk wątek zamknięty polecam salon DDD w Gdańsku W salonie DDD w Gdańsku zamawiałem drzwi...
~bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

POLECAM- NAJLEPSZY SALON W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Polecam wszystkim zakupy w salonie DDD, profesjonalna fachowa obsługa,...
~MONIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Rażące lekceważenie klienta wątek zamknięty Zamówienie zostało złożone, zaliczka opłacona, montaż umówiony z podcięciem...
~great cthulhu
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Super sklep !!! wątek zamknięty Sklep oceniam bardzo pozytywnie, duży wybór produktów, gdzie zarówno podłogi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Nigdy więcej wątek zamknięty Typowy sieciowy sklep któremu zależy bardziej na zarobku niż zadowoleniu...
~Pani
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Nigdy wiecej DDD wątek zamknięty Panowie bardzo mili przy kupnie i zaplacie za towar, potem malo co ich...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

NAJLEPSZY SALON W TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Firma profesjonalna,pomiar od ręki, drzwi dostarczone na czas, montaż fachowo...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Już szósty raz korzystam z usług i oferty tego sklepu. Kupiłam i drzwi i...
~anonim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wątek zamknięty Fachowa obsługa ,bardzo dobry kontakt ,wybór OGROMNY i ceny można negocjować...
~elka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

DDD - Tylko dla cierpliwych klientów wątek zamknięty Zamówienie na 2 szt. drzwi wewnętrznych złożone w połowie lipca 2013 Montaż...
~Komar
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Polecamy!! wątek zamknięty Jesteśmy stałymi klientami sklepu DDD w Gdańsku. Za każdym razem spotykamy...
~Agata i Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Polecam wątek zamknięty Bez zbędnego rozpisywania. Bardzo duży wybór drzwi i podłóg. Ceny ok. Pomiar...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Kapitalna usługa wątek zamknięty W DDD spotkałem się z profesjonalną obsługą ogromnym wyborem towaru w...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Iza i Michał - opinia wątek zamknięty Zbieraliśmy się do zakupu drzwi od ponad 3 miesięcy. Firmę DDD odwiedzaliśmy...
~Iza i Michał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

47

wątków

do góry