DEORE
SIEMA JAK MOZECIE TO NAPISZCIE MI CO SADZICIE O OSPRZECIE DEORE I s****A 5,0 POZDRO Z GÓRY DZIĘKUJE POZDRAWIAM WSZYSTKICH
SIEMA JAK MOZECIE TO NAPISZCIE MI CO SADZICIE O OSPRZECIE DEORE I s****A 5,0 POZDRO Z GÓRY DZIĘKUJE POZDRAWIAM WSZYSTKICH
zobacz wątek