Widok

DJ na wesele 2014/2015 - pomożecie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Kogo byście polecili jako DJa (i mniej więcej ile ta przyjemność by kosztowała)na wesele? Totalnie nie jestem zorientowana a trzeba coś wymyślić...i to nie byle co :)
Będę wdzięczna za każdą opinię osoby która miała okazje sie świetnie bawić na weselu z jakiś 3miejskim DJem :)
równie wdzięczna będę za podsunięcie jakiś fajnych zespołów(ale nie za drogich) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, na temat dj-ów były tysiące wątków na tym forum :)
Poniżej 2 takie bardziej świeże, a w nich linki do jeszcze następnych.

http://forum.trojmiasto.pl/Ile-za-DJ-t504349,1,11.html
http://forum.trojmiasto.pl/Dj-na-wesele-t492879,1,11.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zerknij na http://www.djdowynajecia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
jak sie uda bedziemy miec dj i prowadzącego 1300+ dojazd jego..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Proszę podać maila , przedstawię swoją ofertę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w 100% Dj-a Roberta Jakubka i Krzysztofa Kleszczyńskiego. Widziałam ich w akcji, potrafią rozruszać gości, są rewelacyjni! I warci naprawdę każdej ceny :) Wiele dobrego słyszałam również o Adamie Gorlikowskim.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
może nie 3miejski ale dobry. Miałem okazję z nim współpracować przy obsłudze kilku ślubów i Pary Młode są z niego zadowolone. https://www.facebook.com/djhenrysolo?fref=ts
niestety nie wiem czy ma swoja stronę www, ale z czystym sumieniem mogę go polecić. DJ jest z Elbląga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
młode wilki

http://www.mlodewilkidj.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zdecydowanie ktoś z tego grona :
dj Robert Jakubek, dj Limall, dj Lech Radziun, dj Kleszczyński
Z każdym z tych panów miałem przyjemność pracować i z czystym sumieniem polecam!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Poproszę o odezwanie się na maila a zaproponuję coś :) - jztz@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam do współpracy- własne efekty świetlne-dym bańki mydlane itp, nagłośnienie - szeroki wybór muzyki - możliwość ustalenia repertuaru prowadzenie całej imprezy, w tym konkursy i zabawy cena do uzgodnienia ostatnio grałem wesela i imprezy w: Róża Wiatrów Gdynia, Złoty Ul Sopot, Victor m.innymi dla Dariusza Michalczewskiego i hotel Astor Jastrzębia Góra, OW Muza w Juracie, Zatoka Sztuki- Sopot dla piłkarzy Lechii Gdańsk. Życzę miłego dnia. Kontakt tel. 603217068 DJ Zibi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
http://dj-george.blog.onet.pl/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
zapraszam

http://www.djmandaryn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Zapraszam na stronę http://www.djbuzka.pl
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
Zapraszam do kontaktu po więcej informacji biuro@lvlagency.pl
507 872 374
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dj tomi
polecam
507785511
http://www.djtomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam http://mtdeejays.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej, wiecie może ile taki Dj liczy sobie za wesele? Chodzi mi o tego Dj. Roberta Jakubka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
dj. MALKO marek. jest niepowtarzalny rewelacyjny. i tel.504 960 760.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
odradzam "jegomościa" w linku powyżej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry