Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
a mnie zastanawiało... wątek zamknięty ... dlaczego ktoś sprzedaje ładne mieszkanie (przynajmniej na zdjęciach) w...
~zainteresowany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Słaba obsługa, nieterminowość wykonania i ilość usterek lub niedoróbek wątek zamknięty Powyższe minusy nie pozwalają wystawić wyższej oceny temu deweloperowi.
~bg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Zarząd firmy DM INVEST powołał do życia nową spółkę wątek zamknięty to też daje do myślenia, zapewne chce uciec przed zobowiązaniami wobec...
~instalator
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

DM INVEST zmienil wpis w KRS - powinno dac do myslenia ;) wątek zamknięty Zamieszkuje slynne APARTAMENTY NA SAKRPOWEJ, niestety slynne nie z tego...
~mieszkanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Jak dla mnie, wszystko jest w porządku wątek zamknięty Ja również mieszkam w Apartamentach na Skarpowej i jakoś nie mam tak...
~Mieszkanka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Morena wątek zamknięty Jestem podwykonawca na piecewskiej i szczerze mówiąc jest to dla mnie...
~Instalator
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

pelen nadziei:) wątek zamknięty Kupilem mieszkanie na piecewskiej. Jak na razie wszystko wyglada dobrze....
~pelen nadziei:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI wątek zamknięty Beznadziejne podejście do klienta, okrutne wykończenie ,tanie materiały ale...
~BRRR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Cała prawda o DM Invest wątek zamknięty Jeśli ktoś decyduje się na zakup mieszkania od dewelopera DM Invest to...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Porażka wątek zamknięty Jestem mieszaną apartamentów na Skarpowej, lokalizacja super, ale jakość...
~Mieszkanka Apartamentów na Skarp
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry