Odpowiadasz na:

DM - ocena

Bardzo fajne miejsce. Ceny przyjazne, można kupić ciuszek na każdą okazję.

Bardzo fajne miejsce. Ceny przyjazne, można kupić ciuszek na każdą okazję.

zobacz wątek
1 rok temu
~DM

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry