Widok

DNO

Dno totalne.. Pani siedząca na recepcji i stukająca wielkimi, długi tipsami w klawiaturę niestety, ale z wielce łaską udziela jakichkolwiek informacji. Totalna amatorszczyzna. (...)
Beznadzieja

wypowiedź zmoderowana ( 2011-03-11 16:14:20)

Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Akurat pani w recepcji jest osobą bardzo miła i życzliwą, mnie zawsze wita z uśmiechem. Trzeba tylko umieć zachować się w sposób kulturalny. Myślę, że jesteś kolejnym aroganckim studenciakiem który myśli, że jest fajny bo posiedzi na siłowni (ćwiczeniem tego nie nazwę) albo przychlastem z kartą benefitu których niestety też pełno przyłazi się "polansować" bo "za darmo".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram stałych bywalców , nie spotkałem się z nieżyczliwością ze strony obsługi ( zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził) pozdr i polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
korzystam z usług klubu od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmą obsługą, wręcz przeciwnie - zawsze wchodząc do recepcji jestem przyjęta bardzo serdecznie jakbym była najważniejszym klientem - (wszyscy pracownicy recepcji zawsze pamięta którą szafkę lubię) tak trzymajcie -jest super. polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry