Mam ogromna prosbe. Czy wlasciciel samochodu w ktorym od 12 w nocy wyje klakson moglby ruszyc swoje szanowne 4 litery i cos z tym zrobic?Juz mnie glowa boli!!!mam tego dosyc i nie recze za swoje nerwy...
01
~miły pan
(22 lata temu) 20 stycznia 2004 o 22:43
bardzo przepraszam i obiecuję że to już nigdy się nie wydarzy :)
Jednocześnie informuję że w ramach przeprosin chciałbym szanowną koleżankę zaprosić na kawę.