Stanowczo odradza, dr. rozkojarzona na badaniu popelnia karygodne błędy ,ktore wogóle nie powinny mieć miejsca u tak doświadczonej Pani doktor. Pani doktor podczas badania usg podala mi wymiary oraz tydzien ciazy ponad trzy tygodnie wczesniejszy niz ten w ktorym bylam !!!! Bylam w szoku gdyz wychodzilo na tym,iz moja ciaża stała w miejscu !!! jak sie ubieralam powiedzialam pani doktor jak to jest mozliwe skoro bylam u niej trzy tygodnie temu i bylam w 10 tygodniu ciazy,i teraz po 3 tyg. dalej jestem w tym samym miejscu.. pani doktor zaczela mowic .iz to jest w innych parametrach i niech sie poloze jeszcze raz na badanie...stwierdzila za chwile ze sie pomylila i ze dala mi wyniki oraz zdjecie pani ktora byla badana przede mna a ona wlasnie byla w 10 tygodniu!!! wychodzi na to ,iz pani doktor wogóle mnie nie badala !!! NIE POLECAM !!!! rzeczy ktore nie powinny sie wogóle wydarzyć,a z tego co słyszalan pani doktor zdarzaja sie bardzo czesto !!! na odchodne uslyszalam ,ze grunt to byc czujnym i miec głowe na karku !!!! w prywatnej klinice takiej jak Swissmed absolutnie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca !! odradzam jeszcze raz