Widok

DTa - opinia

Nie polecam. Brak normalnej, "fizycznej" obsługi. Szczególnie doskwiera to po godzinie 22, kiedy nawet nie odpowiadają na telefony czy dzwonienie domofonem, a automatyczna bramka wejściowa działająca na odcisk palca postanowi Cię nie wpuścić. Reklamują się jako obiekt czynny 24/7, ale jak jest jakiś problem z wejściem, to siłownię możesz przez szybę obejrzeć. Fatalna obsługa wpływa na końcową, negatywną ocenę, pomimo przyzwoitemu wyposażeniu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka koncepcja, taki projekt bezobsługowego miejsca do ćwiczeń. Poza godzinami szczytu nie ma powodu, by obsługa była na miejscu. Palec dostawiany do czytnika musi być czysty, przed odczytaniem warto wybudzić go z uśpienia i wtedy wszystko działa jak należy. Czystość na szóstkę w skali do 6, sprzęt oceniam też na 6, szeroka oferta zajęć szokuje mnie pozytywnie. Dla mnie to cud przecudny, że powstało takie miejsce blisko mego domu. Korzystam, wkręcam się w zdrowy tryb, jestem zadowolona. Cena niska, a jakość wyborna. Nie lubię malkontenctwa ( o ile takie słowo istnieje, hihi). Pozdrawiam niezadowolone DTa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry