Widok

DZIĘKUJĘ !!!

Gdy umiera bliska osoba, to wraz z nią odchodzi część Twojego życia. Gdy śmierć nie jest uzasadniona medycznie lub wiekiem to pytanie DLACZEGO? przeradza się w pytanie jak żyć?. Znalazłam się na tak wyjątkowo trudnym zakręcie życiowym.

Z racji prowadzonej działalności, mąż pozostawił wiele kwestii niedokończonych. Zwróciłam się do Kancelarii, która prowadziła wiele jego spraw. Niestety padłam wówczas ofiarą niekompetentnego prawnika, który oprócz braku podstawowej wiedzy nie posiadał również elementarnych podstaw kultury.

Przypadkiem natrafiłam na Panią Adwokat MATYLDĘ PRUCHNIEWSKĄ – INOWŁODZKĄ z Kancelarii TEMIDA, która nie tylko wykazała się wyjątkową wiedzą, ale przede wszystkim empatią, dużym zrozumieniem i życzliwością. Sprawa nie jest jeszcze rozstrzygnięta, więc nie mogę nic więcej napisać, ale dawka nadziei i wiary w drugiego człowieka, którą Pani Matylda mi dała, oprócz fachowej porady, utwierdza mnie w przekonaniu że wszystko będzie dobrze.
DZIĘKUJĘ PANI MATYLDO !!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia w rozstrzygnięciu Pani życiowych spraw. Zawsze służę pomocą prawną, a także wsparciem i życzliwym słowem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry