Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fryzjerka Iza wątek zamknięty Makabra, totalne niezadowolenie! Niestety, ale nie umie pani nawet włosów...
~nigdy więcej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz udałam się do salonu Dalia , cel wizyty polepszenie nastroju....
~radioglowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2016

zadowolona wątek zamknięty Jestem zadowolony z jakosci manicura i uslug kosmetycznych . Polecam
~Elena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam wizytę u pani Pauliny. Jest to młoda osoba, ale widać, że lubi swój...
~Diana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, do fryzjera chodzę rzadko i z wielkimi...
~mami
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

pierwsza wizyta wątek zamknięty moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona, to tylko strzyżenie, ale...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

strzyżenie i farbowanie włosów wątek zamknięty Z całego serca i gorąco polecam ten salon. Jestem pod skrzydłami Izy od...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

bardzo zadowolona wątek zamknięty skorzystałam z usług kosmetycznych i fryzjerskich i byłam z obydwóch...
~mal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Jestem zadowolona wątek zamknięty Jestem stałą klientką. Zawsze spotykam się z fachową obsługą.W miłej...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam - sympatyczna obsługa, jestem zadowolona z fryzury (i to od razu po...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Polecam, jak najbardziej - wróciłam do salonu po wielu latach, wyszłam bardzo...
~ella
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Byłam w salonie już kilka razy, korzystałam z usług kilku pań fryzjerek w tym...
~Marzena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

polecam wątek zamknięty Jestem stala klientka i zawsze wychodze z salonu zadowolona. Nikt mi nic nie...
~ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2012

zadowolona klientka wątek zamknięty Korzystam z usług tego salonu,gdy jestem na Przymorzu.Panie zawsze znajdą dla...
~Paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Znalazłam adres salonu Dalia na portalu Trójmiasto. Skorzystałam z jego...
~Ilona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

Super wątek zamknięty Niedawno obcinałam tam włosy. Bardzo profesjonalnie! Zmoich krótkich włosów...
~Beata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry