Widok

Damian Kostrzewa rzucił piłkę ręczną dla MMA

Damian Kostrzewa rzucił piłkę ręczną dla MMA Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Damian Kostrzewa rzucił piłkę ręczną dla MMA.

Damian Kostrzewa po odejściu z Wybrzeża Gdańsk porzucił karierę piłkarza ręcznego i rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki. - To, że założę rękawice, nie czyni mnie zawodnikiem MMA, ale będę ciężko pracował. Pasjonuję się tym sportem od lat i nie wybaczyłbym sobie, gdybym nie spróbował swoich sił w oktagonie. Chcę potwierdzić, że szczypiorniści to prawdziwi gladiatorzy - mówi były reprezentacyjny skrzydłowy, który przygotowuje się pod okiem Macieja Brzostka.

Rafał Sumowski: Kiedy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piłka ręczna to sport dla twardzieli. Życzę powodzenia w MMA.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam zielony pas w dzudzitsu i czerwony w dzudo.

Jestem dobry w boksie i na klate robie 220 kg.Mam niezly styl i kopniecia karateckie.
Moze mnie jakas federajca wezmie na pweno nie straca na tym.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

jest taka organizacja :) Policja
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za pozno na dobre mma. Powinienes byk zostac w recznej bo w mma kompletnie znikniesz
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak nie trenowałeś sportów walki to nie masz szans w MMA

Motoryka czy nauka techniki to nie w tym wieku. Piłka ręczna to super gra zespołowa, ale nijak ma się do MMA.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

o to to

100 % racji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sekta MMA.

Dziara, zacisnieta piesc do zdjecia i ta cala otoczka. Brakuje mu psa, najlepiej pitbula, wv passata lub audi i bedzie super polskim zawodnikiem mma:) powiedzcie, ze mam troche racji i prosze bez tekstow o brzuszku, braku pasji i zrytym berecie. Mam pasje, ale mma raczej przyciaga ww rodzaj ludzi.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 7

Też nie cierpię tej ohydnej otoczki mma

Ale tutaj gość mówi do rzeczy. Dużo, dużo pokory.
Swoją drogą, w parterze i w zwarciu go zjedzą...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z tymi dziarami jako szczypiornista faktycznie nie pasował.

Nimi dawał znak otoczeniu, że raczej lubi polski hiphop, emema i gangsterski styl życia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

Bzdury

Teraz dziary noszą raczej nie twardziele, a mięczaki z brodami i w getrach.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ta wasza gangsterka z Kościerzyny i dziady z Kartuz. Zabronić mordobicia w telewizji bo patologia z tego straszna na ulicach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Prawda

Za dziecka to był szczypior z gorącą głową. Najpierw sadzonki a później biegiem do domu na skargę ;)
Charakter wyrobił, dobrą szkołę miał. Teraz niech się wiedzie lepiej jak w ręczną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kolejny dureń który chce kopać innych po głowie. Nie nadajesz się chłopie do sportu to odpuść. MMA to dresiarze, bandyci i tępaki z ochrony. Tępe łby, które tylko potrafią kogoś w ryj lutować. Chcesz być kimś takim ? Naprawdę ? Tego Cię nauczył sport ? Lać w mordę ? Gdzie zasady fair Play? Nie stać Cię na więcej? Gardzę takimi.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 16

uuu znawca tematu się trafił :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

powodzenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda Maniek, że już nie grasz. Szanuję twój wybór i życzę powodzenia chłopie!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

A to się Łukaszek zakręcił koło Mańka !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziku, co ty tam robisz ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gladiator, czy żałosna kompromitacja?

Taki z niego gladiator, że opuszcza swój sport i klub.
Naoglądał się swego czasu na Extreme UFC i już mówi, że nie jest "freakiem", bo jest sportowcem. Śmiech!
Moim zdaniem na miano freaka (pokazywanego w TV) trzeba mieć wyrobione nazwisko, także ten szczebel także nie osiągalny. w polsce, poza branża ręczną, kompletnie nie rozpoznawalny.
Jeżeli Lipski jest nierentowna dla KSW to ciekawe dla jakiej organizacji p. Damian byłby rentowny?
Z całym szacunkiem to wole jednak oglądać w klatce braci Mroczek, a nie jakiegoś no-name'a także bez bazy fighterskiej.
Reasumując p. Damian idzie do MMA i robi szum, bo myśli, że ktoś zapłaci kilka zł, za jego walkę. Prawdopodobnie jest tu problem z pieniędzmi, jeżeli piszę, że zaoszczędził pieniądze pracując jako ochroniarz w klubie.
Panie Damianie życzę wszystkiego najlepszego, ale to jest żałosna kompromitacja tak się wypowiadać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo widać są problemy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do odwaznych swiat nalezy. Ja mu zycze powodzenia!

Gosc ma talent do sportu, a w kadrze nie laduje sie tylko przez talent a ciezka prace.
Wiec dajcie mu najpierw szanse zanim zaczniecie krytykowac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W

Robił zamieszanie na parkietach w ręczna zrobi i w klatce, poznałem go osobiście, charakterny, solidny gośc, a i psyjebac potrafi,
War Damiano,
Pozdro z południa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry