Widok

Damskie spodenki rowerowe

Witam,
możecie polecić jakieś porządne spodenki rowerowe? Nie muszą być żadnej znanej firmy, głównie zależy mi na porządnym "pampersie" na dłuższe trasy.

Obecnie posiadam spodenki za ok.30 zł z decathlonu, pampers to taka zwykła gąbka o takiej samej grubości w każdym miejscu. Na dłuższe trasy niezbyt się sprawdza i tyłek mega boli :D

To były moje pierwsze spodenki a teraz szukam czegoś lepszego. Jeżdżę sporo dlatego chcę kupić coś sprawdzonego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj czegoś z solidnych firm, CMT, vitese, verge, quest, zaplacisz więcej niż 30zł ale zdecydowanie warto,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma potrzeby przepłacania za znaczek "porządnej firmy" na gaciach... sprawdź w GoSport - w zeszłym roku zakupiłem spodenki za ok 60 zł z oryginalną wkładką CoolMax DuPont-a.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W lidlu sa teraz spodenki damskie z wkladka z cool maxa bardzo fajne z szortami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w go sporcie chwilowo nie ma za dużego wyboru jeżeli chodzi o rozmiar:/ a co do tych z lidla to wolę bez szortów i bym chciała przymierzyć bo rozmiar rozmiarowi nie równy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam z roznych firm i o dziwo z lidla najbardziej pasuja mojemu tylkowi :P a szorty sa odczepialne, takze mozna jezdzic w samej lajkrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o damska pupe polecam Northwave kosztuja troszke ale wkladka rewelka szczegolnie na dluzsze trasy, sprawdzone !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nalini robi miłe ciału . Ale te ceny .
Zdecydowanie tylko
http://www.nalini.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam tutaj spodenki na rower: https://forzasport.pl/kategoria/spodenki-rowerowe-damskie/ polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry